Yıldız Termal Otel – Çekirge

Bursa Osmangazi'de Konaklama

Bursa’da termal otel deyince akla çekirge termal otelleri gelmektedir. Yıldız Termal Otel’de, tecrübelerini günümüz enerjisiyle birleştirerek 1942 yılından beri siz değerli misafirlerine en iyi hizmeti sunmayı amaç ednmiş çekirge termal otellerindendir. Çekirge Yıldız Termal otel Marmara Denizi ve Uludağ arasında kaplıcaların ana yurdunda, Osmanlı kültür ve tarihini günümüz ile harmanlayıp yaklaşık 600 senedir akmakta olan şifalı termal suları ile şifa dağıtmaktadır. Yıldız Termal Otel Bursa’nın gözbebeği Uludağ yolunda çekirge semtindedir.

Size evinizin konforu ve rahatlığını aratmayacağını düşündüğümüz Yıldız Termal Otelde tek kişilik, çift kişilik ve suit odalar mevcuttur. odalarda televizyon, banyo ve tuvalet mevcuttur. Yıldız Otel termal ‘de şark köşesinde Osmanlı tarihini yaşayacak ve çok uzaklara gideceksiniz. Hem fiziki açıdan hemde mental açıdan kendinizi bulacaksınız. Restaurantında Osmanlı, Türk ve Dünya mutfağının eşsiz lezzetleri birinci kalitede sizlere sunulmaktadır. Ayrıca şifa kaynağı termal banyoları, Ameryildiz-termal-otel-cekirgeikan barıyla, eğitimle ve güler yüzlü çalışanlarıyla sizlerin hizmetinizdedir.

Yıldız Termal Suyunun Özellikleri
Kalsiyum, Magnezyum ve bikarbonat bakımından zengin doğal suyun sıcaklığı 42 C’dir.  Termal Suyun bu özelliklerinden dolayı;

İdrar yolları ve böbrek taşları ile kronikleşen iltihaplarda
Ortopedi ameliyatı sonrası rehabilatasyonlarında
Kabızlık, kolit, gastrit, gibi mide ve bağırsak sistemi hastalıklarında
Gut hastalığında
Özellikle ileri yaşlarda görülen her türlü kireçlenme ve romatizmal hastalıklarda
Felç sonrası rehabilitasyonlarında şifa kaynağıdır.

Çekirge Yıldız Termal hotel İletişim Bilgileri

Yıldız Otelcilik Anonim Şirketi
Tel: 0224 239 69 80
Fax: 0224 239 69 85

Kervansaray Termal Otel Bursa – İlginizi Çekebilir…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir