Yeni Çağlayan Otel – Oylat Otelleri

Bursa Kaplıcaları ve Oteller

Oylat Kaplıcalarında doğa yüryüşleriyle, çam, meşe, ıhlamur gibi ağaç türlerini içinde bulunduran ormanda yürüyüşlerle vücudunuza oksijen depolayarak kendinizi daha zinde hatta yeni doğmuş bir bebek kadar dinç hissedeceksiniz. Yeni Çağlayan Otel‘e geldiğinizde ise tüm bu güzellikleri barındıran Oylat’ın verdiği şifanın yanısıra kendinizi evinizdeki gibi rahat ve huzurlu hissedecek misafirperver çalışanlarıyla birlikte en kaliteli hizmeti bulacaksınız.

Oylat Uludağ’ın eteklerine kurulu olduğundan Yeni Çağlayan Otel’in Uludağ manzarası bir harika olup aynı zamanda Uludağ’ın eteklerinden dökülen suyu iki vadi arasında harika bir göz zevki sunmaktadır.

Oylat Yeni Çağlayan Otelde Konaklama
Çağlayan Otel’de 39 adet suit oda, 4 adet jakuzili suit oda ve 86 adet ikili oda olmak üzeoylat-yeni-caglayanre toplamda 129 oda kapasitesiyle misafirlerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Bütün odalarda 24 saat sıcak su(termal), televizyon, internet bağlantısı, telefon, buzdolabı gibi her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz hizmetler bulunmakta olup size en huzurlu ortamı yaratacak şekilde dizayn edilmiştir. Yeni Çağlayan Otel’de yaklaşık 400 kişiye hizmet veren açık büfe restoranında Türk mutfağından eşsiz tatlarla açık büfe kahvaltı ve akşam yemeklerini bulabileceksiniz.

Yeni Çağlayan Otel’de sağlıklı ve fit bir görünüm için 2 tane jakuzili termal havuz, saunalar, spor merkezi, SPA merkezi, her türlü sağlık masajlarının yapıldığı masaj salonları, özel aile kabinleri ve hanımlara özel güzellik merkezleri bulunmaktadır. Ayrıca Yeni Çağlayan Otel Oylat da bir adet 300 kişilik bir adet te 50 kişilik olmak üzere toplam 350 kişilik toplantı salonları mevcut olup, her türlü toplantılarınızı, aktivitelerinizi, davetlerinizi burada düzenleyebilir ve ev sahipliği yapabilirsiniz.

Oylat Yeni Çağlayan Otel 2010 Fiyat Tarifesi

Yarım Pansiyon Günlük 1 Hafta ve Üzeri

1 Kişilik Oda            115 TL        100 TL
2 Kişilik Oda            210 TL        185 TL
3 Kişilik Oda            285 TL        260 TL
4 Kişilik Oda            355 TL        320 TL
4 Kişilik (Jakuzili)  380 TL        345 TL (12 Yaş ve üzeri için ek yatak fiyatı günlük konaklamada 60 TL Haftalık ve üzeri konaklamada 55 TL dir)

0 VE 6 Yaş gruplayeni-caglayan-oylatrındaki çocuklara ücretsizdir.
6 ve 12 Yaş gruplarındaki çocuklara ise %50 indirim uygulanmaktadır.
Kapalı termal havuz, özel aile kabinleri, saunalar, tüm spor aktiviteleri de fiyatlara dahildir.

Ramazan Ayına Özel Fiyatlar ise 7 gece kalıp 5 gecelik fiyat, ya da 4 gece kalıp 3 gecelik fiyat ödüyorsunuz.

Sahur ve iftar yemeklerinden ve diğer tüm otel hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz.
Yeni Çağlayan Otel İletişim Bilgileri

İnegöl Merkez
Tel : 0224 715 11 10
Oylat Kaplıcaları Bilgi Hattı
Tel :0224 733 10 60
info@oylatkaplica.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir