Yat Otel – Çekirge Termal Otelleri

Bursa Osmangazi'de Konaklama

Yat Otel, Bursa’da tarihi ve doğasıyla büyüleyen tarihi yerleşim yerlerinden olan Çekirge semtinde bulunmaktadır. Çekirge semti Uludağ’a yakınlığından dolayı Uludağ’dan gelen kaynak suları ve Bursa’nın şifalı sularından oluşan kaplıcalarıyla meşhurdur. Çekirge’de sağlık turizmine hizmet veren bir çok termal otel mevcuttur.

Bursa Yat Otel ‘de bu termal otellerden biridir. Hotel Yat Bursa şehir merkezine çok yakındır. 5 veya 10 dakika içinde vasıta ile şehir merkezine ulaşmak mümkündür. Hotel Yat size lüks konaklama imkanları sunmasının yanında fiyatlarının ucuz olması avantajıdır. Yat otel 1 yıldızlı Bursa otelleri ndendir. Ayrıca Bursa merkezde bir işiniz varsa merkezdeki otellere nazaran hem dağ havası hem manzarası hemde termal seçenekleri ile bir adım öndedir. Yat Hotel, Uludağ’a sadece 25 km uzaklıktadır.

Çekirge Termal Yat Hotel’de konaklama
Yat Otel’de 3 adet aile odası olmak üzere toplam 45 adet oda bulunup, 100 yatak kapasitelidir. Yat Termal Otel, merkezi klima sistemi kullanılarak iklimlendirmesi yapılmaktadır. Her odyat-otel-termal-cekirgea da klima mevcuttur. 24 saat eğitimli personeli ile oda servisi, iş toplantılarınızdan önce veya sonra takımlarınızı temizlemek isterseniz kuru temizleme hizmeti, bir adet çamaşırhanesi mevcuttur. Elektrik kesintilerinde hemen jeneratör devreye girer ve hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Yat Otel’in kapalı otoparkına araçlarınızı ücretsiz olarak güvenle bırakabilirsiniz. Ayrıca resepsiyonda değerli eşyalarınızı korumanız açısından bir de kasa bulunmaktadır.

Yat Otel’in kendine ait restorantında 180 kişi kapasitesi vardır. Burada çeşitli davetlerinize ev sahipliği yapabilirsiniz. Akşam yemeklerinde en güzel Türk yemekleri servis edilmektedir. Yat Otel’de yarım ve tam pansiyon seçenekleri de mevcuttur.  Otel’e ait bir de snack-bar bulunmaktadır. burada hoş vakitler geçirebilir,  günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Ayrıca Hotel Yat’ta iş toplantılarınıza ve kongrelerinize ev sahipliği yapabilmeniz için 200 kişi kapasiteli bir toplantı salonu bulunmaktadır. Bu toplantı salonunda ses sistemi, mikrofon, tahta ve ve sunum için gerekli olan cihazlar mevcuttur. Yat Otel, bir termal otel olduğundan içerisinde Türk Hamamı ve Termal Yüzme Havuzu bulunmaktadır. Misafirlerini eğlendirirken dinlendirecek, dinlendirirken şifa dağıtacaktır.

Çekirge Yat Otel – İletişim Bilgileri
Statü: 1 Yıldız
Adres: Hamam Caddesi No:31 Çekirge/BURSA
Telefon : 0224 233 93 35

Kervansaray Termal Otel Bursa – İlginizi Çekebilir..
Yıldız Termal Otel Bursa – İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir