VIP Apart Hotel Bursa

Bursa Osmangazi'de Konaklama

VIP Apart Hotel Bursanın merkez ilçesi Osmangazi de ve Kükürtlü semtinde bulunmaktadır. Kükürtlü semtide Çekirge ile birlikte Yeşil Bursanın şifalı kaplıcaları ile ünlü semtlerinden birisidir. Kükürtlü apart otellerinden vip apart hotel siz değerli müşterilerinin isteğine göre çeşitli büyüklüklerde 24 adet Apart daireden oluşmaktadır. Apart otel keyfini VIP bir şekilde yaşağacağınız, evinizde yaşadığınız rahatı, huzuru aratmayacak biçimde tasarlanmış ve dekore edilmiş bu 24 apart dairenin özellikleri şu şekildedir;
* Zevkinize hitap edecek biçimde özenle döşenmiş yatak odalarının yanı sıra aynı zevkte banyo ve dinlenme salonları bulunmaktadır.
* Vip apart hotelin eksiksiz bir şekilde donatılmış mutfağında buzdolabı, çamaşır makinesi ve fırın bulunmaktadır.
* Her bir dairede kablolu televizyon yayını, Uydu, kablosuz internet bağlantısı ve uluslararası konuşmalara da açık olan telefon bulunmaktadır.
* Temizlik ve sekreterlik hizmetleri eksiksizdir.Vip-apart-otel-Bursa
* Özel şifrenizi oluşturabileceğiniz elektronik para kasaları mevcuttur.
* VIP Apart otel ihtiyacınıza göre klimalı daireler, yangın ve güvenlik sistemi ve otopark hizmeti de sağlamaktadır.

Bunların yanısıra 24 saat sıcak su, uyandırma servisi gibi özellikler de otelin siz değerli konuklarında sunduğu hizmetlerdendir.  Odalar 140 metre kare büyük apartlar ve 70 metrekare küçük apartlar olarak 2 çeşittir. Vip apart otel size apart dairelerinde VIP bir servis ve konaklama sunarken, Kaplıca ve şifalı termal sularıyla ünlü kükürtlü semtinde de sağlık ve huzur bulabilirsiniz.

Konum olarak Bursa merkezinde bulunan Vip apart otel, Uludağa 32 kilometre, Mudanyaya 25 kilometre ve İstanbula 243 kilometre mesafededir. Ayrıca yenişehir havaalanına 54 Sabiha Gökçen havaalanına da 243 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Apart hotel güncel otel fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, rezervasyon işlemleri yaptırmak ve merak ettiklerinizi sormak için hotelin iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

VIP Apart Hotel İletişim Bilgileri
Statü: Belirtilmemiş
Adres: Kükürtlü caddesi No: 46 – 48
Osmangazi/Bursa – Türkiye
Tel: 0224 234 34 75
Fax: 0224 234 34 76
Web Site: vipaparthotel.com

3 thoughts on “VIP Apart Hotel Bursa

  1. Merhaba,

    Adresinizi internette gördüm, bursaya gelmek istiyorum, bana apart fiyatlarinizi gönderebilirmisiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir