Uslan Otel Uludağ – Bursa

Bursa Uludağ Hotel ve Otelleri

Türkiyenin önde gelen kayak merkezi uludağda konaklama mekanı arayan misafirler için bir diğer uludağ oteli Uslan Oteldir. Tam pansiyon olarak konuklarını ağırlayan Uslan Otel, uludağ birinci gelişim bölgesinde, hemen girişte yer almaktadır.

Uslan Otel Oda Özellikleri: Uludağ hotellerinden Uslan hotelde konuklarının ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiş toplam 53 odada 179 yatak kapasitesiyle hizmet verilmektedir. Ayrıca tüm odalarda uydu bağlantılı televizyon, direkt telefon, wc, saç kurutma makinesi ve ek ücrete tabii olan mini bar bulunmaktadır.

Uslan otel’de yeme ve içme: Toplam 160 kişi kapasiteli uslan otel ana restaurantı, tam pansiyon olarak açık büfe sabah kahvaltısı, öğlen ve akşam yemekleri ile uludağ misafirlerini ağırlamaktadır. 40 kişi kapasiteli balık restaurant ise otelin hemen giriş katında göze çarpmaktadır. Otel lobbysinde şömine başında keyifli dakikalar geçirebileceğiniz bir ortam bulunurken, snack büfesi, ve yine lobby de beş çayı, gece çorbası gibi uslan otel hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Toplantı ve Konferanslar: Uslan otel uludağ bünyesinde, toplantı, konferans ve seUludag-uslan-otelminerler için farklı oturma düzenlerinde 10, 30 ve 50 kişi kapasiteli, güneş ışığı alan 3 farklı salon mevcuttur. Eğitim amaçlı yapılan toplantılar için ilk tercihler arasında bulunan uslan otel salonları, gerekli tüm ekipmanlara sahip olmakla birlikte, toplantının özelliğine göre oturma düzenleri ayarlanabilmektedir.

Otel kayak merkezinde bulunduğu için, kayak yapmak isteyen konuklarına da gerekli tüm kayak ekipmanı kiralanmakta ve arzu eden konuklarada ücretli kayak hocası tahsis edilmektedir. Bunların yanı sıra sauna, çocuk klübü ve oyun köşesi aktiviteliri de hotelin ziyaretçilerine hizmetlerindendir. Bursa şehir merkezinden 35 kilometre mesafede bulunan otel, birinci oteller bölgesinde bulunmaktadır, özel araçlarınızın yanı sıra, Bursa tophane çıkışındaki taksi duraklarından kalkan taksi ve dolmuşlar günün her saati ulaşım için hizmet vermektedir.
uslan-otel
Uludağ Uslan Otel hakkında daha ayrıntılı bilgi almak veya rezervasyon işlemlerinizi yapturmak için otelin iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Uludağ Uslan Otel İletişim Bilgileri

Statü: Belirtilmemiş
Adres: Birinci Gelişim bölgesi Uludağ – Bursa
Tel: 0224 285 20 21
Fax: 0224 285 20 27
Web site: uslanhotel.com/uludag/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir