Uludağ Wow Hotel

Bursa Uludağ Hotel ve Otelleri

Wow Hotel Bursa’nın kış turizmi ile tanınan ve alanında önemli bir yere sahip olan Uludağ’da bulunur. 2. bölge diye adlandırılan bölgede, Bursa şehir merkezine yaklaşık 35 kilometre uzaklıkta, kayak pistlerinin yakınındadır. Wow Otel’e giriş yaptığınız andan itibaren sizin için düşünülmüş eksiksiz bir tatilin içinde bulacaksınız kendinizi. Wow Hotel’de tatilinizi Kayak pistinde kayak yaparakk ya da şömine başında sımsıcak vakitler geçirerek değerlendirebilirsiniz. Uludağın büyüleyici atmosferinde kendinizi dinleyebilir, kendinize daha çok vakit ayırabilir, en önemlisi sevdiklerinizle beraber bolca zaman geçirebilirsiniz.

Uludağ, gerek yurtiçi ve gerek yurtdışından gelen turistlerle daha da renkli hale geliyor. Oteller de turistlere en iyi hizmeti vermeyi, sizlerin memnuniyetini hissetmeyi amaçlıyor. Bu bakımdan Uludağ Otelleri genellikle çok kaliteli hizmetleri, kaliteli personelleri olan ve sizlere huzurlu, eğlenceli mekanlar hazırlayan otellerdir. Uludağ Wow Hotel’de bu oteller arasında sayılabilir hatta belki de biraz daha üstün yanları vardır. Çünkü Wow Hotel sizin yerinize herşeyi organize eder, size sadece eğlenmek kalır.

Wow Otel’in kahvaltı salonunda açık büfe kahvaltı, restoranında Türk ve Dünya mutfaklarından en seçkin lezzetler açık büfe olarak sunulur. Yemekleriniz size canlı müzik eşlik eder. Lobi barında içkilerinizi yudumlayabilir, şömine barda, şömine karşısında sıcacık vakitler geçirebilir ya da canlı müzik ile en güzel dakikaları yaşayabilirsiniz.
wow-hotel-uludagAyrıca Hotel Wow‘da bulunan iskambil kağıtları gibi çeşitli oyun malzemeleri oyun oynayabilir, Bilardo salonunda üç top ve amerikan da ne kadar iddalı olduğunuzu gösterebilirsiniz, Fitness Center’de sporunuzu yaparak kendinizi daha zinde hissedebilir ardından saunaya ve hamama girerek tüm yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

Bursa Uludağ Otellerinden Wow Hotel’deki hizmetler bunlarla sınırlı değil tabi ki; sağlık personeli hizmtleri, kayak için gerekli malzemeleri tulum, kayak, vs. kiralayabilir, masaj hizmetlerinden yararlanabilir, bebeği olanlar için bebeklerini bırakabilecekleri bir bebek bakıcısı dahi mevcuttur. Gece 01.00 itibari ile tüm alkollü içecekleri deneyebilir, çamaşırlarınızı yıkatabilir ve kuru temizleme hizmetinden yararlanabilirsiniz.
Wow Hotel Uludağ ‘ın 2. bölgesi yeni yeni gelişmeye başlayan bölgesinde olduğundan Uludağ 1. Bölgeye her zaman servis araçları ile ulaşımınız ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Wow Hotel Uludağ’da Konaklama

Wow Otel’de 2 adet özürlüler için oda ve 122 adet standart oda olmak üzere toplmada 124 adet oda bulunmaktadır. Dikkatinizi çekti ise eğer suit oda kavramı kullanılmamıştır. Çünkü Wow Otel‘de her oda suit oda sınıfındadır. Her misafir de birinci sınıf misafir kategorisindedir. Odalarda, içinde küveti olan banyo, tuvalet, uydu bağlantılı televizyon, sınırsız internet erişimi, saç kurutma makinası, değerli eşyalarınızı bırakabileceğiniz emanet kasası, şampuan, duş jeli ve mini bar (haftabaşları soft içecekler ile doldurulur). Odalarda iki adet sabit yatak vardır. Üç ve dördüncü yatak ilaveleri yapılarak, her bir odanın kapasitesi 4 kişiye kadar arttırılabilir. Son olarak otelin 7 gün 24 saat oda servisi bulunmaktadır.

Bursa Uludağ Wow Hotel İletişim Bilgileri
Adres: Uludağ 2. Yerleşim Oteller Bölgesi – BURSA
Tel: +90 224 285 22 88
Faks: +90 224 285 2299

Otel Kartanesi Uludağ İlginizi Çekebilir…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir