Uludağ Ulukardeşler Otel

Bursa Uludağ Hotel ve Otelleri

Otel Ulukardeşler, Kış turizminin en gözde mekanı Uludağ’da siz misafirlerine hizmet vermektedir. Uludağ, bayram tatillerinde, yarı yıl tatillerinde ünlü akınına uğruyor; yerli ve özellikle yabancı Rus turistler kayak yapmak için Uludağı tercih ediyorlar. Uludağ’da artık yapay kar makinaları sayesinde yaz kış 4 mevsim kayak yapma imkanı vardır. Doğa ile içiçe bir yerdir Uludağ. Çam kokularının arasında piknik yapabilir, sucuk-ekmeğinizi yiyebilir, mangalınızı yakabilirsiniz.

Anlatılanlara göre, Musatafa Kemal Atatürk 1900’lü yıllarda Uludağ’a gelmiş ve şuanki Büyük Otel’in bulunduğu yerde yemeğini yerken “Burda bir otel yapınız” demiş Uludağ’ın geleceğini o günlerden görmüştür ve onun talimatı ile Büyük Otel ve Kayak Evi yapılmıştır ve bu süreç böyle devam etmiş 1970’li yıllarda Ulukardeşler Otel doğmuştur.

Ulukardeşler Otel’de Konaklama
Uludağ Ulukardeşler Otel ‘de yeniden düzenlenerek restore edilen banyolu odaları ile toplamda 32 adet oda ile 90 yatak kapasitelidir. Bütün odalarda banyo, wc, telefon, saç kurutma makinası, Uydu bağlantılı televizyon ve minibar otel-ulukardeslerbulunmaktadır. Resepsiyondaki emanet kasasına özel, değerli eşyalarınızı emanet edebilirsiniz. Ücretsiz otopark hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca marketinde her türlü ihtiyacınızı karşılayacak çeşitler mevcuttur.
Ulukardeşler Otel’in restoranında; kapalı kapasitesi 200 kişi, açık kapasitesi 90 kişiliktir. Burada en leziz tatlar sizlere en hijyenik bir şekilde sunulur.

Günün stresini atmak isterseniz; oyun salonunda bilardo oynayabilirsiniz. Ayrıca Ulukardeşler Otel’de Ulu ve Snack Bar olmak üzere iki adet bar bulunmaktadır. Burada geceleri tüm kurtlarınızdan arınabilirsiniz. Hemen hemen her türlü içki de bulunmaktadır. Ulukardeşler Otel’de iş toplantılarınız ve kongreleriniz için toplam 90 kişi kapasiteli bir adet toplantı salonu, her türlü donanımı ile hizmetinizdedir.

Uludağ Ulukardeşler Otel İletişim Bilgileri
Adres   : 1. Gelişim Bölgesi Uludağ/BURSA
Telefon : 0224 285 21 36
Faks    : 0224 285 21 39 – 0224 235 53 53

E-mail  : info@ulukardesler.com
Web     : ulukardesler.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir