Uludağ Monte Baia Otel

Bursa Uludağ Hotel ve Otelleri

Uludağnın beyazı içerisinde bir oteli şehir otelinin konforu ve rahatlığıyla süsleyen Sönmez Holding Monte Baia zincirlerinin bir diğer halkasıda Uludağ Otel Monte Baiadır.Sunduğu eğlenceli yaşam tarzı ve dinamik aktiviteleriyle hayal edilen bir tatili tam anlamıyla yaşatmayı ilke edinen Monte Baia Uludağ 2. gelişim bölgesinde ve Bursa şehir merkezine 35 kilometre mesafede bulunmaktadır. Konuklarına 4 yıldız kalitesi sunan otel misafir memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla,ailesiyle birlikte uludağın beyazında sıcak bir tatil keyfini dorulta yaşamak isteyenler için tercih sebeplerindendir.

Oda Özellikleri: 183 ü standart olmak üzere toplam 186 odasıyla hizmet veren otel,Uludag-otel-monte-baia Uludağın zirvesinden Gemlik körfezine kadar uzanan muhteşem oda manzaralarıda sunmaktadır.Ayrıca odalar mini bar, halı zemin, wc ve banyo, saç kurutma makinesi, ısıtma sistemi gibi özellikleri barındırırken rahat bir dekorasyona da sahiptir.

Yeme – İçme Gereksinimleri: Monte Baia Otel ana restaurantı açık büfe şeklinde olmakla birlikte kahvaltı, öyle yemeği ve akşam yemeklerinde hizmet vermektedir.Yemek sırasında arzu eden konuklara, yerli alkollü veya alkolsüz içecekler ikram edilmektedir. 24 saat oda servisi hizmeti de bulunan otel bunun yanısıra kar üstünde sucuk ekmek ve şarap keyfi de sunmaktadır.Şöminenin karşısında ikram edilen bir Türk kahveside günün yorgunluğu üzerine bir birdir.Bünyesinde vitamin bar ve diskoda bulunduran Uludağ Monte Baiada Full Board Plus sistemi uygulanmaktadır.

Toplantı ve Konferanslar: Otelde toplantı, konferans ve kongre organizasyonları için 6 donanımlı salon bulunmaktadır.Bunlardan en büyüğü 280 kişi kapasiteli anfi olup, diğerleri bir adet180 metrekare,2 şer adet 90 ve 56 metrekarelik salonlardan oluşmaktadır.

Diğer Aktiviteler: Kapalı yüzme havuzu, Fitness center,hamam, sauna,jakuzi, solaryum, bilardo, spa, gibi hizmetlerin yanısıra çocuklar için elektronik oyunlar, mini club, kayak kursu, bebek servisi, kapalı çocuk havuzu gibi aktivitelerde mevcuttur.
hotel-monte-baia-uludag
Açık ve kapalı otopark hizmetide veren Monte Baia Hotel Uludağ birinci gelişim bölgesine de 1 kilometre mesafede yer almaktadır.Hotel hakkında daha ayrıntılı bilgi ve rezervasyon işlemleriniz için iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Uludağ Monte Baia Otel İletişim bilgileri

Statü: 4 yıldız
Adres:
2.Gelişim (oteller) bölgesi Uludağ / Bursa
Tel:
0224 285 23 83
Fax:
0224 285 22 02
Web site:
baiahotels.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir