Uludağ Ağaoğlu My Resort Otel

Bursa Uludağ Hotel ve Otelleri

Ülkemizin beyaz cenneti uludağda bulunma ayrıcalığına sahip ağaoğlu my resort otel,kar ve kayak tutkunlarına sunduğu alternatif hizmetleriyle tercih sebebi durumundadır.Ağaoğlu şirketler grubu bünyesinde bulunan otel kış aylarında üstün hizmet kalitesini kar ve kayak için sunarken yaz aylarında da toplantı, seminer ve paintball, trakking gibi organizasyonlarıyla göstermektedir.

Oda Özellikleri: Ağaoğlu my resort otel konuklarına 154’ü standart olmak üzere toplam 205 oda ve 550 yatak kapasitesiyle hizmet vermektedir.Otel ağaoğlu my resort odalarının 30 u aile odasıdır ve dağ manzarasına sahiptir. Odalarda küvet-banyo,wc, telefon, minibar,uydu tv, digiturk gibi gereksinimlerde karşılanmaktadır.

Yeme ve İçme gereksinimleri: Ağaoğlu my resort hotel müşterilerinin yeme ve içme gereksinimlerini 700 kişi kapasiteli kapalı restaurantında bunun yanısıra 80 kişi kapasiteli alakart restaurantıyla karşılamaktadır.350 kişi kapasitesiyle bir balo salonu da buagaoglu-otel-uludaglunan otelde Türk mutfağının eşsiz lezzetleri konuklara sunulmaktadır.Herşey dahil kahvaltı salonu, kafe türk,lobi bar, snack bar ve roof bar my resort otel misafirlerinin faydalanabileceği diğer bölümlerdir.

Toplantı ve Seminer salonları: Otel bünyesinde toplam dört adet tam donanımlı konferans ve seminer salonu bulunmaktadır.Bunlardan en büyük olanı 250 metrekare olup 350 kişi kapasitelidir.

Diğer Özellikler
: Isıtmalı kapalı havuzu,gece klubu,masaj salonu,güzellik merkezi,fitness salonları,bilardo,masa tenisi gibi aktivitelerde Uludağ Ağaoğlu my resort otelde konukların faydalanabileceği hizmetlerdendir.Bunların yanısıra 24 saat açık market ve ücretsiz otopark hizmetleride sunulmaktadır.Ancak bu hizmetlerin bazıları konaklama fiyatına dahil olmayıp ek maliyet oluşturmaktadır. (bilardo,masaj,kayak kursu vs..)
uludag-agaoglu-my-resort
Konum olarak Uludağ 1.bölgede yer alan Ağaoğlu My Resort Otel, Bursa şehir merkezine 35 km ve İstanbul Atatürk havaalanına 215 km mesafede bulunmaktadır.Otel hakkında daha ayrıntılı bilgi ve rezervasyon işlemlerini için iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

Ağaoğlu My Resort Hotel İletişim Bilgileri

Statü: 3 Yıldız
Adres: Uludağ Oteller 1.bölge Uludağ / Bursa
Tel: 0224 285 20 01
Fax: 0224 270 73 73
Web site: agaoglumyresort.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir