Uğur Apart – Görükle

Görükle Öğrenci Apartları

1998-1999 eğitim ve öğretim yılı döneminde aile sıcaklığını aratmama sloganıyla yola çıkan, Uğur Apart Çağdaş Öğrenci Konutları kız ve erkek olmak üzere 3 blokta toplam 65 daireden oluşmakta olup; 21 dairesi 3 odalı, geriye kalan 44 daire ise 2 odalı olarak dizayn edilmiştir. Aynı zamanda tüm odalar tek kişiye göre ayarlanmıştır. Öğrencilerin eğitim süreleri boyunca kaliteli, huzurlu ve güvenli bir ortamda aile sıcaklığı ile barınma ihtiyaçlarını karşılayıp ve bu noktada doğabilecek her türlü sıkıntıları çözmek Uğur apart idari yönetiminin öncelikli amacını teşkil eder. Farkı sizde yaşayınca hissedeceksiniz diyen Uğur Apartları Uludağ Üniversitesine  araçla ile 3 dakika mesafede Görükle semtinte bulunmaktadır. Ulaşım sorunu yoktur. İstediğiniz her saatte araç bulabilirsiniz.
Uğur Apart Çağdaş Öğrenci Konutları,  7 gün 24 saat bir özel güvenlikçilerle korunmakta olup,  idari yönetime de istedğiniz her zaman ulaşabilir sıkıntı ve sorularınızı onlarla paylaşabilirsiniz.

Apart İmkanları

ugur-apart-odaGörükle kiralık öğenci apartları ndan Uğur apartta Herbir blokta banyo, çamaşırhane ve Tuvalet bulunmaktadır.Ayrıca asansör ve Ortak Tv antenide mevcuttur.
Her dairede mutfak ve banyo bulunmaktadır.Mutfaklarda geniş buzdolabı ve ocak,banyolarda 24 saat sıcak su imkanı vardır.
Odalarda, bir adet çalışma masası,sandalye,bir adet kitaplık, bir adet karyola ve yatak mevcuttur ve yerler halı ile kaplı olup, pencereler jaluzilidir.

Görükle Uğur Apart İletişim Bilgileri

Adres: Atatürk Bulvarı Dumlupınar Mahallesi Filiz Sokak Görükle – Bursa
Tel: 0224 483 37 90 / 0224 483 21 67
Fax: 0224 483 21 66

1 thought on “Uğur Apart – Görükle

  1. görüklenin en kötü internet bağlantısına sahip apartı. gün içersinde interneti unutun belki sabaha karşı uyanırsanız google ı görebilirsiniz ama google da bişey aramak gibi hayallere kağılmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir