Tuğcu Hotel – Bursa Otelleri

Bursa Osmangazi'de Konaklama

Tuğcu Hotel; tarihi, turistik, kültürel mirasını, sanayisi ve doğasıyla birleştiren Bursa’da; Bursa’nın yeni merkezi yeni meydanı olan Kent Meydanı’nının tam karşısında bulunuyor. Tuğcu Hotel’e ulaşmanız çok kolay olup, Tuğcu Otel’de kalıyorsanız ulaşımda herhangi bir problem çekmezsiniz. Kent Meydanı Alışveriş Merkezi karşısında olduğundan dolayı toplu taşıma araçlarıyla, taksi ve dolmuşlar ile istediğiniz yere çok kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

Hotel Tuğcu ile Mudanya arasındaki mesafe sadece 30 km, Uludağ kayaklar bölgesi ile arasındaki mesafe 35 km, Yenişehir Havaalanı ile arasındaki mesafe 55 km ve Bursa Atatürk Stadı ile arasındaki mesafe sadece 2 km’dir. Tuğcu hotel’e adımınızı attığınızda lobide arkadaşlarınız ile sohbet edip güzel vakit geçirebilecek, günlük gazetelere göz gezdirebilecek ve ücretsiz internet(Wi-Fi) hizmetinden faydalanabileceksiniz. Ayrıca Otel içinde güzel vakitler geçirebileceğiniz sosyal alanlar bulunmaktadır. Kısacası Bursa Tuğcu Otel daha kapıda ferah tugcu-otel-bursave konforlu görünümüyle sizi günlük yaşamın stresinden uzağa götürecek.

Tuğcu Otelde Konaklama
Tuğcu Hotel’in toplam 72 adet odası ve 150 kişi yatak kapasitesi bulunmaktadır. Tuğcu Hotel’in geniş konforlu odaları; LCD televizyon ile kablo tv ve interaktif televizyon hizmeti, özel balkonları, klimaları, çay ve kahve hazırlamanız için gerekli araç ve gereçler, mini bar, fön ve saç kurutma makinası ve yüksek hıza sahip internet erişimi ile sizin hertürlü ihtiyacınıza yönelik düzenlenmiştir.

Tuğcu Hotel Restaurant’ında size özel Türk ve Dünya mutfaklarından en güzel tatlar akşam yemeklerinde ve hergün büfe kahvaltı hizmetini eğitimli ve güleryüzlü personeliyle sizlere sunulmaktadır. Ayrıca restoran kapasitesi yaklaşık toplam 120 kişi olup, Özel davetlerinizin, iş yemeklerinizin ve vereceğinizin kokteyllerinizin ev sahipliğini yapabilirsiniz.

Tuğcu Otel’in kendine ait toplam 50 kişi kapasiteli bir de toplantı salonu bulunmaktadır. Toplantı salonu her türlü donanıma(telsiz mikrofonlar, barkovizyon, perde, ses yalıtımı gibi) sahip olup, tüm eğitim ve toplantılarınızı organize edebilirsiniz.  Tuğcu otel’in kendine ait birde kapalı otoparkı mevcut olup, araçlarınızı bu alana rahatlıkla bırakabilirsiniz. Tuğcu Hotel, size en iyi hizmeti 1. sınıf kalite ve 4 yıldız katagorisinde yer alan Bursa’nın şehir merkezinde sunmaktadır.

Tuğcu Otel İletişim Bilgileri

Adres   : Celal Bayar Caddesi – Kent Meydanı Karşısı
Numara:195 Osmangazi/BURSA
Telefon : 0224 256 45 00
Fax     : 0224 256 75 00
E-mail  : info@tugcuhotel.com

Kardeş Otel Kent Meydanı ilginizi çekebilir…

3 thoughts on “Tuğcu Hotel – Bursa Otelleri

  1. iyi günler şirketlereindirimiz nedir tek kişilik oda fiyatlarınız şirket için otelin oto park sorunu varmıdır bilgi verirseniz çok memnun olurum saygılarımla

  2. Bölgenin en gözde tesisi bence TUĞCU HOTEL 4* hakkını vermişler, yepyeni son derecede konforlu herkese tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir