Toru Otel – Karacabey Otelleri

Bursa Karacabey'de Konaklama

Karacabey Toru Otel 1983 yılından bu yana Bursa’nın güzide ilçelerinden Karacabeyde hizmet vermektedir. Otel Toru kurulduğu günden bu yana Bursa Karacabey ziyaretçilerine kusursuz bir hizmet sunmayı ve kendi alanında öncü olmayı vizyon edinmiştir.

Karacabey Toru Hotel Konaklama Bilgileri otel-toru-karacabey
1983 yılında Özdemir Toru tarafından Karacabey misafirlerinin konaklama sıkıntısı çekmemesi için kurulan Toru hotel toplam 40 adet odası ve 85 yatak kapasitesi ile siz değerli müşterilerini Karacabey Merkez’de ağırlamaktadır. Toru Otelin her odasında kablosuz internet bağlantısı, uydu yayınlı tv ile ücretsiz olarak yerli yabancı kanalları izleyebilme imkanı, telefon ve 24 saat sıcak su ile birlikte duş bulunmaktadır. Odalar ısıya ve sese karşı yalıtımlı olup otelin oda servisi ve uyandırma hizmetleri de mevcuttur. Toru Otel’de kahvaltılar da açık büfe olarak sunulmaktadır.

Eğer ki yolunuz Bursa ilçelerinden Karacabeye düşerse Karacabey otelleri nden Toru Otel ‘in çeyrek asırı geçmiş tecrübesi eşliğinde, yenilenip sil baştan dizayn edilmiş  şık, rahat ve konforlu odalarında konaklayabilirsiniz. Karacabey Tolu hotel hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve otelin web sitesinden online rezervasyon yaptırmak için iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Karacabey Toru Otel İletişim Bilgileri
Adres: Cumhuriyet Alanı Karacabey Merkez / BURSA
Tel: 0224 676 24 73
Fax: 0224 676 24 74
Web Site: karacabeytoruotel.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir