Şen Pansiyon – Gemlik

Bursa Pansiyonlar

Bursa’nın sahil şeridi körfez ilçelerinden Gemlik yaz aylarının gelmesiyle şenlenmeye başladı. Bu şenliklere ev sahipliği yapan konaklama mekanlarından biri de Gemlik Şen pansiyon. Gemlik körfezinin muhteşem güzelliği, kumla sahillerinin serin sularında tatillerini geçirmek isteyen Bursalılar ve Bursa ziyaretçileri için alternatif Gemlik konaklama mekanlarından biride Şen Pansiyon.

Şen pansiyon 1955 yılında kurulmuş  ve 50 yılı aşmış tecrübesiyle gemlik konuklarına hizmet vermektedir. Genellikle ailelelerin tercih ettiği şen pansiyon,denize sıfır konumu ve muazzam Gemlik körfezi manzarasıyla tercih sebebi bir aile pansiyonudur diyebiliriz. Yılın sadece 7 ayında Nisan-Ekim ayları arasında hizmet veren şen pansiyon odalarında banyo ve tuvalet (wc) mevcuttur. Gemlik en güzel sahillerine sahip olan kumla yerleşkesinde bulunan pansiyonda konakladığınızda küçük kumla ve büyük kumla plajlarıda ayağınızın altında olacaktır.

Şen Pansiyon Adres: Güzelyalı mahallaesi, Abdullah Aslan Caddesi – Küçük kumla / Gemlik / Bursa
Tel: 0224 538 33 13

11 thoughts on “Şen Pansiyon – Gemlik

 1. merve hanım ben 12 günlük erkek arkadaşmla gelmeyi düşünüyorum askerde olduğu için ekimin 15inden sonra gelme imkanımız var. pansiyonunuz açık mı acaba ekim sonuna kadar? 2 kişi ücret nedir 50 50 mi ücretlndrlyor yoksa 2 kişi sadece 50 mi?

 2. ŞEN PANSİYON SAHİBİYİM. PANSİYONUMUZ MART AYINDAN İTİBAREN HİZMETE AÇILMIŞTIR. SORULARINIZI 0224 538 33 13 NUMARASINI ARAYARAK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ. AYRICA BURADA SORULAN HER SORUNUZA CEVAP BULACAKSINIZ. 2012 ODA FİYATLARIMIZ ÇİFT KİŞİLİK 50 TL DİR. AİLE İÇİN ÜÇ KİŞİLİK ODALARIMIZ MEVCUTTUR. MAYIS AYINA KADAR FİYATLARIMIZDA İNDİRİM YAPILACAKTIR. BEKLERİZ… SAYGILARIMLA.

 3. Merhabalar,

  4 temmuz girisli 2 yetisin ve 6 ila 12 yasta iki cocuk icin gecelik fiyatiniz nedir. uc kisilik oda aslinda yeterli olur. acil cevap verebilirseniz sevinirim.

  saygilar,

 4. nişanlımla tatil yapmayı düşünüyoruz temmuzun 1de gelip 5 6 gün kalabiliriz iki kişilik odada acaba fiyatları ögrenebilirmiyiz

 5. Kız arkadaşımla 1 günlük kalmak istiyorum kalabilirmiyiz bi bunu sorucaktım bide 31 aralık akşamı kalıp 1ocak sabahı çıkıcaz yani yılbaşında kalmak istiyoruz yılbaşı dolayısıyla fiyatta değişiklik oluyor mu ? bide bunu sorucaktım.

 6. bayramın üçüncü günü sabah gemlike gelip akşam üstü dönücez 2 kişilik bi oda fiyatınız ne kadar bu konuda bilgi verirseniz sevinirim

 7. Merhaba Otel veya pansiyon fiyatları yaz aylarının yoğunluğu nedeniyle neredeyse 2 haftada bir veya hafta sonu hafta içi dahi değişiklik gösterebildiğinden takip etmemiz zor oluyor. Bu nedenle yanıltıcı bilgi vermek istemeyiz. En doğru bilgiye, varsa kampanyalara veya size özel fiyatlara Şen pansiyon tel: 0224 538 33 13 arayarak ulaşabilirsiniz. İyi tatiller dileriz.

 8. 30 TEMMUZ 2010 AKŞAM ÜZERİ GELİP PAZAR GÜNÜ DÖNÜCEM 2 KİŞİLİK FİYATINIZ NEDİR BUNU ÖGRENMEK İSTİYORUM TŞK EDERİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir