Seçkiner Öğrenci Apartları – Görükle

Görükle Öğrenci Apartları

Uludağ Üniversitesi öğrencileri için devlet yurdu, özel yurtlar ve kira seçeneklerinin yanı sıra Apart dairelerde konaklama seçenekleride mevcuttur. Görükle beldesinde Uludağ Üniveristesine sadece birkaç kilometre mesafede bulunan birçok kız ve erkek öğrenci apartları mevcuttur. Bunlardan birtanesi Özel Bursa Seçkiner Öğrenci Apartlarıdır.
Bursa Özel Seçkiner Öğrenci Apartları Bursanın Nilüfer ilçesi Görükle beldesinde yer almaktadır. Uludağ Üniversitesi Görükle kampüsüne uzaklığı 4 kilometre olan Özel Seçkiner Öğrenci Apartlar 2006-2007 öğretim döneminde hizmet vermeye başlamıştır. Görüklede Uludağ Üniversitesi öğrencilerine kampüse yakın bir konaklama imkanı sunarken Konforlu, sağlıklı ve mutlu bir yaşam vaadeden Seçkiner öğrenci apartları ayrıca depreme dayanıklılık projesine uygun olarak inşa edilmiştir.

Şehrin gürültüsünden uzak bir mekanda, temiz bir hava ve Bursanın yeşil manzarasıyla iç içe sakin bir yaşamın cazibesini bulabileceğiniz apartlarda, kızseckiner-apartlari-gorukle ve erkek apart binaları olarak 2 adet 5 katlı bina bulunmaktadır. Görükle Seçkiner Öğrenci Apartları binalarında 2 ve 3 odalı odalar olmak üzere toplam 60 adet daire bulunmaktadır. Merkezi ısıtma sistemi kullanılan binalarda yangın merdiveni, yangın söndürme ve acil alarm sistemide yer almaktadır. Bunların yanı sıra spor salonu, bilgisayar salonu, kantin ve kafeterya, sinema salonu ve servis hizmetleri de Seçkiner apartlarının Öğrencilere sunduğu hizmetlerdendir.

Görükle Özel Seçkiner Öğrenci Apart fiyatları ile ilgili bilgi almak veya merak ettiğiniz diğer sorularınıza cevap bulmak için Apartın iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Seçkiner Özel Öğrenci Apartları İletişim Bilgileri

Adres:
Görükle göçmen konutları Armutluk mevkii, Dumlupınar sağlık Ocağı yanı Nilüfer / Bursa
Tel: +90 224 470 25 10
Fax: +90 224 4702514
Web site: seckinerapartlari.com

1 thought on “Seçkiner Öğrenci Apartları – Görükle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir