Savarona Pansiyon – Mudanya Trilye

Bursa Pansiyonlar

Bursa’nın Mudanya ilçesi sınırlarındaki Trilye eşsiz doğa güzellikleri, masmavi denizi, kuşları, balığı, şarabı ve üzümüyle adeta yaşam cennetidir. Tarihin dile geldiği yer olarak anılan trilyenin en eski konaklarından birinin aslına sadık kalınarak dekore edilmesiyle ortaya çıkan Savarona pansiyon siz trilye misafirlerine büyüleyici bir tatil ve konaklama hizmeti sunuyor. Sizde tarihi bir dokuda, eşsiz bir doğada tatil yapmak istiyor iseniz Trilye Savarona pansiyon 3 odalı ufacık tefecik içi dolu tarihcik yapısıyla tam size göre. Ayrıca alternatif trilye pansiyon ve otel bilgileri sitemizde mevcuttur.

Peki Bursa’nın göz bebeği Mudanya’nın incisi Trilye’ye nasıl gidilir?
İstanbul yönünden gelen misafirler yenikapı dan deniz yolunu kullanarak mudanyaya gelirler. Mudanya ya gelen konuklar minibüsler ile 15 dk içerisinde trilyeye ulaşabilirler. 15 dakikalık yolculuğunuzda doyumsuz zeytin bahçesi manzaralarına hayran kalacaksınız.

Yine istanbul yönünden karayolu üzerinden otomobilleri ile gelmeyi tercih edenler ise Gemlik ilçesini 3 kilometre geçtikten sonra Engürücük sapağından dönüp kurşunlu-güzelyalı-mudanya güzergahından Trilyeye ulaşabilirler. Yalnız unutmayınız ki Trilye ismi bölgenin eski ismidir. O nedenle tabelalarda Zeytinbağı olarak geçmektedir. Zeytinbağı tabelalarını gördüğünüzde biliniz ki orası Trilyeye gitmektedir.

Savarona Pansiyon Telefon No: 0224 563 26 08

11 thoughts on “Savarona Pansiyon – Mudanya Trilye

  1. Merhaba,
    Bu hafta sonu Cumartesi öğlen gelip kalmak istiyoruz. Yeriniz var mı? Fiyatlarınız nasıl? Akşam yemmeği ve kahvaltı dahil fiyatınız nedir?

  2. Merhaba.. Benim pansiyon hakkında birkae7 sorum olkuactı f6zel olarak konusabılecegımız direk bi msn / mail adresi yok mu acaba? İletişimdeki mail adresine mail atmıstım ama yanıt gelmedi.. Telefon ile gf6rfcşemiyorum.. :(Tesekkfcrler..

  3. 4 kişilik aileyiz bayramın ikinci günü giriş yapıp, 3 gün kalmak istiyoruz, fiyat ve konaklama hizmetinizi öğrenmek istiyorum 05054057425

  4. telefonunuz cevap vermiyor.eger doluysa ve kimse yoksa lütfen tlf yamayıon insanlarda sizi aramasın…………

  5. Trilye pansiyon sahil caddesi üzerindedir, ayrıntılar ve fiyat bilgileri için lütfen ilgili tel ile iletişime geçiniz. O güne özel fiyatlar, hafta sonu kampanyarı veya zamları vs. gibi durumlar söz konusu olabildiğinden fiyat vermemiz yanıltıcı olabilir. İyi tatiller dileriz..

  6. Merhanbaler ben hafta sonu için cumartesi sabahı orada olup bir gece konaklamak istiyoruz pazar akşamıda dönüş… boş yerinizin olup olmadığını ve fiyat bildirirseniz sevinirim. İyi çalışmalar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir