Şampiyon BURSASPOR -Bursadan Şampiyonluk Görüntüleri

Bursa'dan Haberler - Kampanyalar

Şehrimiz Bursanın tek takımı Bursaspor tarih yazdı. Şampiyon Bursaspor. Kendi Sahasında Beşiktaşı 2-1 geçen timsah Turkcell süper lig tarihinde şampiyon olan 2. anadolu takımı olurken, kendi ilk şampiyonluğunu da kazandı. Bu sonuçla timsah Bursada tam anlamıyla bir devrim yarattı.  Bursa yıkılıyor. Heykel (Atatürk Caddesi), Altıparmak, Kent Meydanı tıklım tıklım olurken, Sokaklara dökülen binlerce taraftar yeri yerinden oynatıyor. Bursalıların şampiyonluk kutlamaları tüm coşkusuyla devam ediyor.bursa-cosku-sampiyonluk

Fenerbahçenin Trabzon ile sahasında 1-1 berabere kalması şampiyonluk heveslerini kursaklarında bırakırken, Bursa maçının 2-2 bittiği yönünde yapılan anons tam anlamıyla skandal yarattı. Şampiyonluk kutlamalarına başlayan Fenerbahçeliler anonsun yanlış olduğunu öğrendiklerinde stadı adeta ateşe verdiler. Çıkan olaylar sonucu 2 fenerbahçeli taraftarın bıçaklandığı söyleniyor.

Bir zamanlar Beşiktaştan gönderilen Ertuğrul Sağlam ise “Adam gibi Adam” sıfatını tam anlamıyla hak ediyor. Bursasporu tarihinde ilk kez şampiyon yaparak Tarih yazan Ertuğrul Sağlam Tüm Bursaya haklı bir gurur yaşattı ve tüm Bursa Sağlam ile gurur duyuyor. Bir süper lig daha sona ererken tarihi bir şampiyonluk maçı ve tarihi bir şampiyonluk yaşadık. Bursasporumuzun Şampiyonluğu Tüm Şehre, tüm hemşehrilerimize hayırlı uğurlu ve kalıcı olsun diyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir