Rıdvan Otel ve Pansiyon – Görükle

Bursa Nilüfer'de Konaklama

Rıdvan Otel ve Pansiyon, Osmanlı İmparatorluğunun ilk başkenti olan tarihi şehir Bursa’nın Nilüfer ilçesine bağlı Görükle semtinde hizmet vermektedir. Görükle bir öğrenci yerleşkesi olduğu için genelde konaklama için yurtlar ve apart daireler bulunmaktadır. Rıdvan otel ve pansiyonu bu apartlardan farklı kılan ise, aileler çocuklarını ziyarete geldiklerinde kalabilecekleri otel odalarıyla hizmet vermesidir. Görükle Rıdvan Otel ve Pansiyon size evinizi asla aratmayacak konfor ve düzendedir. Herşey sizin rahatınız için tasarlanıp dizayn edilmiştir. Rıdvan Otel&Pansiyon’da elbetteki  sadece öğrenci aileleri değil herkes konaklayabilir.

Otelde 15 otel ve 35 pansiyon odası olmak üzere toplam 50 oda bulunmaktadır. 75 yatak kapasitelidir. Ayrıca binada merkezi ısıtma mevcut olduğundan ısınma ve sıcak su sorunu hiçbir şekilde yaşanmamaktadır. 24 saat sıcak su ile hizmetinizdedir. Ayrıca bir adet kuaför salonu ile bayanlara saç ve makyaj konusunda hizmeridvan-pansiyon-goruklet vermektedir. Rıdvan otel İnternet kafesi, mutfağı, kablosuz internet olanağı ve otoparkı ile misafirlerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Pansiyon ise tamamen öğrencilerin rahatı için tasarlanmış olup, çok iyi ders çalışma ortamı sunulmuştur. Bir adet çalışma masası, gardrop, telefon, kablosuz internet, uydu ve interaktif televizyon, tuvalet, banyo ve kartlı sistem mevcuttur. Ayrıca öğrenciler gece geç saatlerde yattıklarından dolayı sabah erken dersi olanların kalkması problem teşkil ettiğinden dolayı öğrencilere kolaylık olması için uyandırma servisi de bulunmaktadır. Böylece öğrenciler ne derslere ne de sınavlara geç kalacaklardır.

Rıdvan Otel ve Pansiyon Bursa Nilüfer ilçesi konaklama mekanlarından olup Görüklede bulunmakta ve merkeze 18 km uzaklıktadır, Uludağ Üniversitesine de oldukça yakın olan otek sadece 3 km mesafede bulunmaktadır. Misafirler istedikleri her zaman merkeze veya Üniversiteye ulaşabileceklerdir. Rıdvan pansiyon hakkında daha ayrıntılı konaklama bilgileri ve pansiyon ve otel fiyatları için iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Görükle Rıdvan Otel ve Pansiyon İletişim Bilgileri

Adres: Sakarya Mah. Atatürk Cad. No:3 Görükle – Nilüfer/ Bursa
Tel: 0224 483 32 32
Fax: 0224 483 22 88
E-mail: mail@ridvanpansiyon.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir