REKLAM & İLETİŞİM

Bursa-otelleriBursaHoteller.com bünyesinde Bursa ve ilçelerinde bulunan yüzlerce Otel, motel, pansiyon ve misafirhaneler gibi konaklama mekanları iletişim ve konaklama bilgileri ile ayrıntılı olarak tanıtılmıştır. Belkide bunlardan birtanesi sizin firmanızdır. Bu konaklama mekanları hergün Bursa’dan ve yurdun dört bir yanından hatta dünya genelinden yüzlerce ziyaretçi tarafından binlerce sayfa gezilerek incelenmekte olup insanlar Bursa’ya gelip konaklama ihtiyaçlarını giderebilecek mekanlar konusunda tanıtım hizmeti almaktadırlar.

Eğer siz’de BursaHoteller.Com sayfalarımızda işletmenizi görüp incelediyseniz, burası eksik olmuş, burasını değiştirelim, burasını güncelleyelim  vs… gibi talep ve önerilerinizden memnuniyet duyarız. Yok hayır bende Bursa konaklama işletmecisiyim ama benim firmam  burada yer almıyor diyor iseniz yine eklemekten memnuniyet duyacağız.

Veya, günlük yüzlerce konaklama müşterisinin gelip incelemelerde bulunduğu ve kendine en uygun mekanı aradığı BursaHoteller.com’da ben daha ayrıcalıklı olmak istiyorum diyorsanız çeşitli reklam alanlarımızdan faydalanabilir, sitemizin her sayfasında hedef kitlenizin gözünün önünde olabilirsiniz. İşletmenize belki günde 10 kişi belki 100 kişi gelecektir fakat buradaki size özel alan kat kat fazla kişi tarafından incelenme imkanı bulacak ve geri dönüşümü elbetteki tatminkar olacaktır.

Tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimiz ile irtibata geçmek veya yorum kutucuğuna isteğinizi iletmek.

Bursa’da Konaklama denince akla BursaHoteller.com gelir. Bunu biz demiyoruz GOOGLE diyor…
Bakınız. Bursa’da Konaklama

BursaHoteller.com’a Reklam vermek isterseniz aşağıdaki mail adresi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.
E-Mail: Bursahoteller@gmail.com

3 thoughts on “REKLAM & İLETİŞİM

  1. Otelimiz henüz yeni faaliyete girdi.. Öncelikle iletişim numaramız : 0224 327 28 58
    Konaklama detayları : Onuncu Köy Hotel’in klimalı odaları sıcak renklerle ve zarif ahşap mobilyalarla dekore edilmiştir. Tüm odalarda kablo TV, wi-fi. ücretsiz otopark ve kahvaltı imkanlarına sahip..
    Tarihi Irangı köprüsü, yeşil türbe , emirsultan cami,setbaşı , nostaljik tramvay ve heykel ( şehir merkezi) noktalarının kesiştiği yerde olup kolay ulaşım imkanı sağlanmaktadır.. Ücretlerimiz : Tek kişilik oda fiyatımız : 60.00 TL Çift kişilik oda fiyatımız : 110.00 TL’dir.. Reklamımızı nasıl vereceğiz bu siteye yardımcı olur musunuz?

  2. Gönlüferah Hotel olarak Bursa Dilmen Oteli bünyemize almış olup Gönlüferah City olarak hizmet vermekteyiz. Bu konuyla ilgili değişim yapmak istiyoruz. Konuyla ilgili yetkili biriyle görüşebilir miyiz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir