Paşa Hotel – Gemlik Otelleri

Bursa Gemlik'de Konaklama

Marmaranın incisi konumunda ki gemlik konaklama mekanlarından olan Paşa hotel evinizin sıcaklığını aratmayacak ortamı, yaz aylarının sıcaklığını da serinliğe dönüştürecek dekoruyla siz değerli gemlik misafirlerine hizmet veriyor. Titiz, tecrübeli ve çalışkan hotel personeliyle 24 saat kesintisiz hizmet veren paşa hotel konuklarına 3 yıldız konforu sunuyor.

Toplamda 35 odası ve 62 yatak kapasitesi ile hizmet veren gemlik paşa hotelde kapalı otopark, kablosuz internet bağlantısı, duşakabinli banyo, tv, minibar, telefon, vs..mevcut bulunuyor. Ayrıca dileyen misafirler Paşa otelin emanet kasalarından da yararlanabiliyorlar.

Sizde yazın sıcağını Gemlik körfezinde serinliğe dönüştürmek isteyen tatilcilerden iseniz Paşa oteli inceleyebilirsiniz. Bursahoteller.com gemlikte kalacak yer sıkıntısı çekmemeniz için farklı alternatifler de sunmaktadır. Kategorilerden inceleyebilirsiniz.

Gemlik paşa otel hakkında daha ayrıntılı bilgi almak veya rezervasyon işlemlerinde bulunmak için hotelin iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Gemlik Paşa Hotel İletişim Bilgileri

Statü: 3 yıldız
Adres: İstiklal Caddesi Bora Sokak Numara:2 Gemlik/Bursa
Tel: 0224 514 34 34
Fax:
0224 514 64 00

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir