Paris Hotel – Şehreküstü

Bursa Osmangazi'de Konaklama

Hotel Paris, Bursa’nın merkezi diye kabul edilen Heykel altında, Şehreküstü’nde bulunur. Paris Otel, Zafer Plaza’nın hemen arkasındaki aradadır. Konum bakımından heryere yakın, herşey elinizin altındadır. Ticaretin aktığı merkezdedir. Bursa’ya iş için gelen birisi iseniz kalabileceğiniz uygun otellerden birtanesidir. Şehrin merkezinde ve heryere yakın olması avantajlarından olup, sunulan kaliteli hizmet ve eğitimli, güleryüzlü personeli ile size sıcak bir konaklama ortamı sunar.

Paris Otel’den dışarıya adımınızı attığınızda Zafe Plaza hemen yanında olduğundan alışverişinizi yapabilir, sinemaya gidebilir, birşeyler atıştırabilir kısacası eğlenebilirsiniz. Bunun dışında Bursa’ya gezmek amaçlı gelenler içinde kalınabilecek güzel alternatiflerden bitanesidir Hotel Paris. Çünkü Bursa’da tarihi ve turistik yerlerine yürüme mesafesindedir. Ayrıca toplu taşıma araçları ile dilediğiniz yerlere çok kısa sürede gidebilirsiniz. Hotel Paris, 5 katlı bir otel olup, fiyatları uygundur. Konaklama da tek ve çift kişilik odalarda ferah ve temiz bir ortamda misafirlerini ağırlamaktadır. Her oda da uydu bağlantılı televizyon, sınırsız internet erişimi, tuvalet, banyo, saç kurutma makinası ve minibar bulunmaktadır. Ayrıca 24 saat oda servisi ile siz konuklarına kaliteli bir hizmet vermektedir.

Otelin içerisine girdiğinizde de sizi lobide sıcak bir ortam karşılıyacak. Lobide günlük gazeteleri okuyabilecek. Çay-kahvenizi içebilecek ve muhabbet edebileceksiniz. Ayrıca Şehreküstü Paris otel e aracınızla geldiyseniz, Zafer Plaza ve çevresinde bir çok otopark ve sokak aralarında da araçlarınız için park yerleri bulunmaktadır.

Şehreküstü Paris Hotel İletişim Bilgileri

Adres: Şehreküstü mahallesi, Durak caddesi Osmangazi/Bursa
Tel: 0224 221 18 75

Bursa Kervansaray Otel Fomara – İlginizi çekebilir…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir