Özel Şe-Ka Kız Öğrenci Yurdu – Görükle Öğrenci Yurtları

Görükle Öğrenci Apartları

Özel Şe-Ka Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak Görükle’de kız öğrencilere barınma hizmeti vermektedir. Görüklede hizmet veren Özel Şeka Kız Öğrenci Yurdu 2000 yılında Şe-Ka Turizm İnşaat Limited Şriketi tarafından hizmete açılmıştır. Yurdun işletmesinide bu firma yürütmektedir.

Görükle Şe-ka Kız Öğrenci Yurdu İzmir Yolunun 20. Kilometresinde Görükle’de Uludağ Üniversitesi’ne 5 dakika mesafededir. Görükle semti daha çok öğrencilerin ikamet ettiği bir öğrenci yerleşkesidir. Öğrenciler için her türlü sosyal alanlar mevcut olup, öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri yerler bulunmaktadır. Yurt binası yakınında otobüs ve minibüs durakları vardır. Bu toplu taşıma araçları ile üniversiteye ve Bursa merkezine ulaşımınız oldukça kolaydır.

Yurt binası merkezi ısıtma sistemi ile ısıtılmakta, uygun konaklama fiyatları, alarm sistemi, güvenlik kameraları korunma, herhangi bir sağlık problemleminizde görevliler tarafından en yakın sağlık kuruluşuna ulaştırılma gibi hizmetleri ile öğrencilere sıcacık bir aile ortamı sunulmaktadır.
se-ka-gorukle-ogrenci-yurdu
Görükle kız öğrenci yurtlarından ŞeKa Kız Öğrenci Yurdunda, çamaşırhane, ütü odası, kablosuz internet hizmeti, asansör, isteğe göre akşam yemeği hizmeti bulunmaktadır. Yurtta bir ve iki kişilik rahat ve ferah odalarda barınma imkanı verilmektedir. Her odada televizyon, elbise dolabı mevcuttur. Yurt fiyatlarına su, elektrik ve internet hizmetleri dahildir.

Yurt hakkında daha detaylı bilgi, Şe-ka yurdu nerede nasıl gidilir, ulaşılır gibi bilgiler için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Görükle Yükseköğretim Özel Şe-Ka Kız Öğrenci Yurdu İletişim Bilgileri
Adres   : Sakarya Mahallesi Üç Oluk Mevkii Görükle/Bursa
Telefon : 0224 483 36 18 – 0224 483 36 19

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir