Otel Kartanesi Uludağ

Bursa Uludağ Hotel ve Otelleri

Adından da anlaşılabileceği gibi Otel Kartanesi beyaz cennet uludağın kayak ve snowboard keyfini yaşamak isteyenler için tercih sebeplerinden.Uludağ kartanesi otel konuklarına bembeyaz kar üzerinde kayarken, sımsıcak bir tatil imkanı sunuyor.Konum olarak 2.gelişim bölgesinde bulunan Kartanesi hotel 1.gelişim bölgesine 600 metre ve Bursa şehir merkezine 35 kilometre mesafede bulunuyor.

Oda Özellikleri: Hotel Kartanesi farklı kategorilerde toplam 185 odasıyla hizmet veriyor. Bunlardan iki tanesi ise engelli misafirler için dizayn edilmiş odalardan oluşuyor.Odalarda mini bar bulunurken, 24 saat hizmet veren oda servisi ek ücrete tabii tutuluyor.

Yeme ve içme gereksinimleri: Otelde yeme ve içme gereksinimleri herşey dahil sistemiyle sunuluyor.Herşey dahil sisteminin içerisinde ,açık büfe sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri,beş çayı, yerli alkollü içecek ve meşrubatlar,sauna, açık ve kapalı havuz,sinema ve otopark hizmetleri bulunuyor. Yabancı alkollü içecekler ise ek ücrete tabii. Kartanesi otel bünyesinde bulunan Ana restaurant,bistro ve mini bar servisleri yeme ve içme konusunda hizmet veren servisler.

Günün 24 saati sağlık ve doktor hizmeti de sunan Uludağ otelleri Kartanesi otelin diğer aktiviteleri ise Snowboard, kayak dersleri, masaj, kuaför, güzellik merkezi, kar motoru kiralama,eğlence merkezi gibi hizmetlerden oluşuyor.Tabi özel hizmetler yine ek ücrete tabii olan herşey dahil sisteminin içerisinde bulunmayan aktiviteler.Hotel hakkında daha ayrıntılı bilgi ve rezervasyon işlemleriniz için iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.
Kartanesi-otel-uludag
Kartanesi Otel Uludağ İletişim bilgileri

Statü: Belirtilmemiş
Adres: 2. Gelişim oteller bölgesi Posta kodu:16355
Uludağ/Bursa – Türkiye
Tel: +90 224 285 24 17
Fax: +90 224 285 23 57
Web site: kartanesiotel.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir