Muhafazakar Aileler için Tesettür Otel

Bursa'dan Haberler - Kampanyalar

Tesettür otel kavramı ne kadar doğru bilinmez ama son yıllarda sayıları hızla artan ve muhafazakar kesime hitap eden oteller kamuoyu tarafından tesettür oteller olarak adlandırılıyor. İlk örneği 1996 yılında açılan Didim Caprice Otel olan tesettür otel, günümüzde ise sayı olarak katlanmış durumda. İslamic Holidays (islami tatil) sloganıyla yurt dışında da reklam faaliyetlerini sürdüren yerli muhafazakar otellerimiz, hem yerli hemde yabancı turistlerden yoğun ilgi görebiliyor.

Muhafazakar ailelere islami tatil, İslami oteller, muhafazakar tesettür oteller gibi tanıtımlarla müşterilerine, sessiz, sakin, huzurlu ve güvenli bir konaklama vaadeden otellerin fiyatları ise normal otellere nazaran yer yer daha pahalı olabiliyor. Muhafazakar aileler için en iyi hizmeti vermeyi amaçladıklarını belirten tesettür otel işletmecileri, alkolsüz mekanlar, kadın – erkek ayrı havuzlar, haremlik selamlık ortamlar, bayan müşteriye bayan garson anlayışıyla hizmet verirken, sarhoş seslerinin ve disco gürültülerinin duyulmayacağını vaadediyor. Ayrıca konukların ibadetlerini aksatmadan yapabilecekleri mescidlerde Muhafazakar tesettür otellerin olmazsa olmazlarından.

Eda garden Otel, Şahh Inn Paradise, Club familia otel ülkemizdeki bazı tesettür otellerinden, Tabi Muhafazakar Tesettür oteller söz konusu olunca ve yaygınlık gösterince islami tatil  köyleri, muhafazakar ailelere özel tatil beldeleri de kendiliğinden oluşuveriyor. Club Familia tatil köyü, Fıstıklı çiçekevler tatil köyü, Yeni Meltem Tatil köyü gibi yerler islami tatil köylerimizden.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir