Mudanya Montania Otel

Bursa Mudanya'da Konaklama

Otel Montania, konukların rahatı ve huzuru için onlara yalışır bir atmosfer hazırladık sloganıyla hizmet veren mudanya otellerindendir. Mudanya Bursa’nın marmara denizi kıyısındaki güzide sahil şeridi ilçelerindendir. Kışın temiz deniz hafası, yazın plaj ve deniz keyfi yaşamak isteyen Bursalılar ve Bursa ziyaretçileri için gezilmesi gereken ilçelerin başında gelmektedir mudanya. Mudanya Hotel Montania, Güzelyalı gibi temiz ve güzel sahile sahip, Trilye gibi tarihi bir mimari yanında yine denizi ve kumu barındıran semtlere ev sahipliği yapan Mudanya ilçesindeki güzel konaklama mekanlarından bir tanesidir.

Otel Montania Oda Özellikleri: 150 yıl kadar önce mudanyada inşa edilmiş olan tren istasyonu binası bugün hotel montania olarak Bursa ve Mudanya ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Tarihi kimliğini korumuş toplam 107 odasıyla hizmet veren Montania hotel, saç kurutma makinesi, internet, telefon, çay kahve ikramı, mini bar, plazma tv, klima ve bornoz gibi oda imkanlarına da sahiptir.

Montania’da yeme ve içme: Mudanya otellerinden Montania, deniz kenarı Açık teras ve 250 kişi kapasiteli Kapalı alacarte restaurantlarında deniz ürünleri ve dünya mutfağından seçkin lezzetlerini günün her saati misafirlerine sunmaktadır. Bunların yanı sıra açık ve kapalı montania barları mudanya ziyaretçilerine, denizin yanındaMudanya-otel-montania, tarihin içinde eğlence dolu geceler yaşatmaktadır.

Montania’da Toplantı ve Seminerler: Seminer, konferans, toplantı ve özel gün davetleriniz için deniz manzaralı montania otel salonlarında, sessiz bir çevrede, teknolojik olarak donanımlı ve estetiğiyle her türlü rahatınızın düşünüldüğü, 12, 15, 30, 60, 100, 300 ve 500 kişilik salon seçenekleriyle siz değerli müşterilerine hizmet veriyor.

Kalite, zerafet, dostluk ve güven diyerek yola çıkan Hotel Montania, açık ve kapalı havuz, Türk hamamı ve sauna gibi çeşitli aktivitelerde sunuyor. Mudanya otellerinden Hotel Montania hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve rezervasyon işlemi yaptırmak için otelin iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Mudanya Otel Montania İletişim Bilgileri

Adres: İstasyon Caddesi, Sümbül Turizm A.Ş
Mudanya/Bursa – Türkiye
Tel: 0224 544 60 00
Fax: 0224 544 60 05
Web site: montaniahotel.com

3 thoughts on “Mudanya Montania Otel

  1. öncelikle montanıda yeni konaklamış biri olarak bu soruya cevap wermek isterim. otel 4 yıldız kapasitesine yakın fakat yıldız sistemi değil special class denilen sınıfa uygun görülmüş olduğunu öğrendim çalışanlarından. gayet sakin huzurlu bi otel herkese tavsiye edebilirim. özellikle deniz gören bina çok şık ve tarihden fırlayıp gelmiş sanki.

  2. yıldız sayısı belirtilmemiş , kendi sayfalarında da yok, tel ile iletişime geçip sorabilirsiniz,:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir