Migros'un Şampiyon Bursaspor Kampanyası

Bursa'dan Haberler - Kampanyalar

Türkiye’nin en büyük zincir mağaza gruplarından biri olan MMM Migros, Turkcell Süper Lig’de adım adım şampiyonluğa yürüyen Bursaspor’a düzenlemiş olduğu kampanya ve fırsatlarla desteğini sürdürmeye devam ediyor. Toplumsal duyarlılığını her açıda göstermeye çalışan Migros sadece avantajlı alışveriş imkanı sunarak değil, sosyal kampanyalar düzenlemeyede devam ediyro.

Nilüfer Migros Mağaza Müdürü Selim Sevgi, bir Anadolu takımının şampiyonluğa yürüyüşünde şehir halkının birlik ve bütünlük sergilemesi ve toplumun her kesiminin elinden gelen desteği göstermesi gerektiğini belirterek, Birçok Bursalının başka bir takım taraftarı dahi olsa gönüllü olarak Bursaspor’a destek verdiğine dikkat çekiyor.

Selim Sevgi sözlerine şu şekilde devam ediyor “Migros gibi ulusal bir marka olarak bizler de maç günlerinde Bursaspor formasıyla çalışarak Bursaspor’umuza destek veriyoruz. Biz tüm Türkiye’de olduğumuz gibi Bursa’da da varız. Bursa’ya, Bursalılara hizmet veriyoruz. Formaları giymeye başladığımız günden beri, tesadüf odur ki Bursaspor Süper Lig’de liderliğe kadar yükselmiştir. Bursa’ya, Bursaspor’un marka gücüne inanıyoruz”.

Şampiyon Bursaspor

Bugüne kadar düzenlemiş olduğu birçok kampanya ile müşterilerine farklı ve ekonomik alışveriş imkânları sunan Migros, şampiyonluk yolunda hedefe hızla yürüyen Bursaspor’a “Şampiyon Bursa” temalı yeni bir kampanya ile destek migros-kampanyaveriyor. Nilüfer Migros Mağaza Müdürü Selim Sevgi, düzenlenen kampanya hakkında şu bilgileri veriyor;

“Nisan ayı boyunca ‘Şampiyon Bursa’ temalı bir kampanyamız var. Bu kampanya çerçevesinde yapılacak alışverişlerde fişlerin arkasında çıkacak olan harflerle ‘Şampiyon Bursa’ yazısını tamamlayan müşterilerimize Bursaspor forması ve atkısı hediye edeceğiz. Bursalıları, Bursaspor’a destek vermek ve kampanyamıza katılarak forma ve atkılarını almaya bekliyoruz”.

Evet Bursa migros mağazaları müşterileri, aldıkları fişleri toplayarak arkasında belirecek olan harfler ile Şampiyon Bursa yazısını tamamladıkalrında, Lisanslı Bursaspor forma ve atkılarını Migros mağazalarından alabilecekler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir