Le Chalet Yazıcı Hotel – Uludağ Otelleri

Bursa Uludağ Hotel ve Otelleri

Le Chalet Yazıcı Hotel, Bursa’nın beyaz cenneti Uludağ otelleri ndendir.. Uludağ Bursa’ya sadece 34 kilometre mesafede olup, aracınız ile veya teleferik’i kullanıp Bursa manzarası eşliğinde Uludağa’a ulaşabilirsiniz. La chalet yazıcı Otel Uludağ’ın 1. oteller kısmında, kayaklar bölgesinde yer almakta olup kayak severler için kayak yapılan piste çok yakın mesafededir ve aynı zamanda otele ait olan tele ski ile zirve noktalara çıkıp orada Uludağ’ın sıcak içeceklerinizi yudumlayarak eşsiz manzarasının keyfini doya doya yaşayabilirsiniz. Ayrıca bu zirveden aşağıya kaymanın zevkini de yaşabilirsiniz.

Uludağ Le chalet yazıcı hotel’de Tele Ski hizmeti konaklama ücretinin içinde yer almakta olup, perşembe ile pazar günleri arasında kişi başına 25 TL fark uygulanmaktadır. Ayrıca Le Chalet Otel’de konaklama fiyatına dahil olan saunası ve oyun oynayıp stres atabileceğiniz oyun salonları mevcuttur. Günün yorgunluğunu atmak, rahatlamak la-chalet-uludag-hotelisterseniz masaj salonlarında masaj yaptırabilir, canlı müzik yapılan barında eğlenebilir ya da discosunda coşabilirsiniz. La Chalet Yazıcı Otel’in restoranında akşam yemeklerinizi piyano eşliğinde yiyebilir ve kayak psitine hakim olan manzarası ile de kayak yapanları izleyebilirsiniz. Restaurant’ta Türk ve Dünya yemeklerinin en güzelleri harmanlanıp, açık büfe olarak sunulmaktadır. Ayrıca Yazıcı Cafe’si ile Lobi ve şömine başı gibi alternatiflerde sunmaktadır.

Le Chalet Yazıcı Otel’de Konaklama Özellikleri
Le Chalet Otel’de 7 adet küçük suit oda, 5 adet suit oda ve 10 adet standart oda olmak üzere toplam 22 adet oda mevcuttur. Bütün odalarda telefon, küvetli banyo, tuvalet, saç kurutma makinası, uydu bağlantılı televizyon mevcuttur. Otel merkezi ısıtma sistemi ile ısıtılmaktadır. Odalara 24 saat oda servisi mevcut olup, ücretsiz otopark hizmeti bulunmaktadır.

Uludağ Hotel Le Chalet Yazıcı İrtibat telefonu: 0224 285 23 40

Uludağ Grand Yazıcı Hotel – ilginizi çekebilir…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir