Korupark Avm'den 5D Sinema Keyfi

Bursa'dan Haberler - Kampanyalar

Bursanın en büyük avmlerinden biri olan Korupark Alışveriş Merkezi Bursada bir ilke daha imza atarak bu alandaki büyüklüğünü ve farkını da göstermiş oldu. 5D sinemasını konuklarının hizmetine açan Korupark AVM Fun Time 5D sinema adıyla eğlence ve adrenalin tutkunlarını bekliyor. Bursa Avmlerinde ve eğlence merkezlerinde ilk olan Korupark 5D sinema keyfine adrenalin tutkunlarının yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.korupark-avm-5d-sinema

Peki nedir Fun Time 5D Sinema?
5D sinema 3D sinemadan farklı olarak 9 kişi kapasiteli bir sinema salonunda, gözlüğünüzü takıp kemerlerinizi bağlayarak izleyeceğiniz 5-10 dakikalık filmelerden oluşuyor.Eğer kemerlerinizi bağlamaz ve sıkı sıkı tutunmaz iseniz köpekbalıklarına yem olabilir, yarasalar tarafından götürülebilirsiniz. Bu tabiki işin şakası olmakla birlikte gerçektende 5d sinema keyfi size hayli heyecanlı ve gerçekçi anlar yaşatıyor. İzlediğiniz filmin ambiansına göre koltuklarınızın yanı sıra, sinema salonu da hareket edebiliyor. Sis, duman, rüzgar, yağmur gibi efektleri ise canlı canlı hissedebiliyorsunuz. Salon dışına kurulan televizyonlar ise siz salon içinde iken arkadaşlarınızın sizi izleyerek gülme krizlerine girmelerine neden olabilir.

Bursanın öncü avmlerinden Bursa Korupark Avm ye giderek Fun time 5d sinema keyfini yaşayabilir, Mars’ta Robotlar, Jet ve Jin, Karda Heyecan, Kay Kay Yarışı, Uzay yolu, Rollercoaster safari, Okyanus yaratıkları, Lanetli Maden gibi filmlerden dilediğinizi seçerek izleyebilirsiniz. Korupark Avm Fun Time 5d sinemalarında iyi eğlenceler dileriz.

1 thought on “Korupark Avm'den 5D Sinema Keyfi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir