Kitap Evi Otel – Bursa

Bursa Osmangazi'de Konaklama

Tarih dolu şehirlerimizden Bursa’nın Osmanlı mimarisi özelliklerini kaybetmeden ayakta kalan birçok yapıtı mevcuttur. Kitapevi otel de Osmanlı sivil mimarisinin en iyi şekilde örneklendiren bir yapıttır. Bursa Osmangazi ilçesinde, tarihi güzelliklerin en yoğun olduğu bir mekanda Kitap evi otel geleneksel osmanlı mimarisini modern eşyalar ve muazzam iç tasarımı ile birleştirerek harika bir kombinasyon oluşturmuştur. Hotel Kitap evi Bursa şehir merkezi Osmangazi de, Bursa kalesi saltanat kapısının yanıbaşında, surlardaki en büyük burcun üzerinde yer almaktadır. Açıldığı günden sonra Yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmeye başlayan Kitapevi  hotel ıhlamur ve manolya kokulu bahçeleri ile, Bursa şehir manzarası ile, kendiniz osmanlı sultanları gibi hissettirecek hamamı ile sizlere özgü, farklı, unutamayacağınız bir konaklama ortamı sunuyor.

Kitap Evi hotel konukları, Bursa Ulu cami, Emirsultan, tarihi hanlar ve hamamlar bölgesi, Kapalı çarşı, yeşil türbe, Yıldırım külliyesi gibi gezilmesi ve görülmesi gereken Bursa mekanlarına sadece yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca hotel Trilye, Cumalıkızık, Misiköyü, Mudanya gibi yine Bursanın tarih kokan, denize kıyısı bulunan bölgelerine de 30-40 dakika mesafesiyle önemli bir konumda bulunmaktadır. Kitapevi otel misafirlerini kahvaltı, ikindi çayı ve akşam yemeği için şömineli ve piyanolu bir restaurant beklemektedir. Ayrıca bu restaurant ıhlamur ve manolya çiçekleriyle buram buram kokan hotel bahçesine açılmaktadır. Yine kitap evi mkitapevi-butik-bursa-hotelisafirleri yoğun geçen bir günün ardından hamamda masaj yaptırarak günü yorgunluğunu ve gerilimini atabilirler.

Diğer iç donanımları da kusursuz olan Kitap evi hotel, klima, uydu tv, kablosuz internet bağlantısı, kişisel dizayn edilmiş odaları, ekstra genişlikte suit odaları, şıklığın ve konforun en üst seviyeye çıktığı anlarla siz değerli Bursa ziyaretçilerinin hizmetindedir. Sizde kendinizi dünyadan biraz olsun soyutlayıp, ağaçların gölgesinin serinliğinde, yerli ve yabancı şarapların tadına bakarken sevdiklerinizle başbaşa uçsuz bucaksız hayallere dalmak isterseniz, yada kahvenizi, çayınızı yudumlayıp hoş sohbetlerle neşe bulmak isterseniz kitapeviotel tam istediğiniz gibi. Fakat şunu da unutmamamız gerekir ki Otelin heryerinde size kitaplar eşlik edecektir. İsmine de KitapEvi boşuna denmiyor olsa gerek.

Bursa Osmangazi Kitap Evi otele hangi yoldan ulaşırsanız ulaşın eğer karşılanmak vede uğurlanmak istiyor iseniz Kitap Evi otel bu isteğiniz geri çevirmeyecek ve yerine getirecekti. iyi tatiller dileriz.

KitapEvi Otel İletişim Bilgileri

Adres: Kavaklı Mahallesi, Burç Üstü sokak Numara: 21
Posta Kodu: 16040 Osmangazi/Bursa – Türkiye
Tel:0224 225 41 60
Web site: kitapevi.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir