Kirazlı Doğa Otel – Uludağ

Bursa Uludağ Hotel ve Otelleri

Kirazlı Doğa Otel, Bursa’nın turizm elçisi, Türkiye’nin kış turizmi yükünü çeken, kayak ve eğlence yeri olan Uludağ’dadır. Uludağ’ın şirin köyü Kirazyayla’da bulunan Kirazlı Otel Uludağ; yaz-kış misafirlerine hizmet vermektedir. Kış mevsimlerinde, Uludağ’a kayak yapmaya gelen misafirlere en ucuz fiyat seçenekleri, huzurlu ve lüks konaklama sunar. Bursadan, Türkiye’nin çeşitli illlerinde ve Yurtdışından gelen misafirlere ucuz konaklama bedeli ile hizmet vermektedir. Yaz mevsimlerinde de Kirazlıyayla mevkii çok sık tercih edilen bölgeler arasındadır. Yazın sıcakuludag-kirazlidoga-otel günlerinde sıcak havalardan bunalan insanlar Kirazlıyayla’nın eşsiz manzarası, temiz havası eşliğinde piknik yapıp, aileleriyle birlikte hoşça vakit geçirirler.

Kirazlı Doğa hotel’in restoranında sabah kahvaltıları, öğle ve akşam yemeklerinde en seçkin tatlar açık büfe olarak sunulmaktadır. Kirazlı Doğa Otel ‘de iş toplantılarınızı, seminer ve kongrelerinizi düzenleyebileceğiniz 100 kişi kapasiteli ve 300 kişi kapasiteli toplantı salonları mevcuttur. Toplantı salonlarında ihtiyaç olan; ses yalıtımından ses sistemine, projeksiyon cihazından yazı tahtasına kadar her donanım mevcuttur.
Kirazlı Doğa Otelde; günlerinizin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. otelde bulunan bilardo salonları, satranç, tavla ve iskambil oyunlarıyla size eğlenceli dakikalar sunacak. Kirazlı Doğa Otelden Uludağ Oteller Bölgesine servis aracı mevcut olup her an hizmetinizdedir. Ayrıca Kirazlı Doğa Otel’e ait çocuklar için kayağa ilk adım kayak pistti de bulunmaktadır.

Kirazlı Doğa Otel’de Konaklama
Kirazlı Doğa Otel Uludağ ‘da 2 adet jakuzili 10 adet küvetli olan toplam 12 adet lüks ve 60 adet standart oda ile toplam olarak 72 adet oda ve 200 yatak kapasitelidir. Tüm odalarda; telefon, televizyon, 24 saat sıcak su, tuvalet, banyo ve saç kurutma makinası mevcuttur.

**Kirazlı Doğa Otel Uludağ Geniş Yazısı için Tıklayın…**

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir