Kervansaray Otel Uludağ

Bursa Uludağ Hotel ve Otelleri

Kervansaray Otel Uludağ

Bursanın eşsiz doğası ve kış cenneti Uludağda, Kervansaray Bursa zincirlerinin ilk halkası olan uludağ kervansaray otel 1979 yılından bu yana kendini özel hissetmek isteyen, kış ve kayak tutkunları için ilk tercihlerden olmuştur. 2 yılıdızlı hizmet kalitesiyle müşterilerini ağırlayan Kervansaray uludağ, Bursa şehir merkezine 34 kilometre ve yenişehir havaalanına 89 kilometre mesafede bulunmaktaddır.

Kervansaray Uludağ Oda Özellikleri: Uludağın beyazında kayak yapmaktan yorulan msafirlerinin dinlenme ihtiyaçları en iyi şekilde düşünülerek dizayn edilmiş toplam 169 oda kapasitesiyle konuklarını ağırlamaktadır. Odalar şık, konforlu ve tam donanımlıdır.

Uludağ Kervansaray’da yeme ve içme: Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerini her damak tadına uygun seçeneklerle açık büfe olarak sunan hotel kervansaray konuklarına, Cafe pronto terasında bembeyaz pist manzarası eşliğinde buz gibi şarap ve sıcak sucuk kervansaray-otel-uludagekmek zevkini de sunmaktadır. Bunların yanı sıra çeşitli aktiviteler ve çocuklar için ayrılmış özel bölümler, oyun odaları da kervansaray otelin hizmetlerindendir.

Kervansaray Otel Uludağ iletişim bilgileri

Statü: 2 Yıldız
Adres: 1.Gelişim Oteller bölgesi
Uludağ/Bursa – Türkiye
Tel: +90 224 285 21 87
Fax: +90 224 285 21 93
web sitesi: kervansarayhotels.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir