Kent Meydanı Ki Kart ve Mercedes Kazanma Şansı

Bursa'dan Haberler - Kampanyalar

Ki Kart Kent Meydanı Alışveriş Merkezi‘nin Bursa’da bir ilke imza atarak 19 Temmuz 2010 da uygulamaya koyduğu alışveriş kartıdır.  Kent Meydanı Ki! kart sahibi olanlar kartlarıyla alışveriş yaparken bir yandan puan kazanıp bir yandan da anlık olarak yapılan çekilişilerle sürpriz hediyeler kazanabiliyorlar.

Bursa Kent Meydanında bulunan kiosklardan Ki kartlarına puan yükleyebiliyor ayrıca zengin ürün kataloğundan çekiliş ve kura olmadan da hediyeler kazanabiliyorsunuz. Çok yoğun bir ilgi ile karşılanan Kent Mki-kart-kent-meydanieydanı AVM nin  ki kart uygulaması sahiplerine mp3 çalar dan, DVD player a, tost makinesine kadar birçok çeşitte hediye kazandırmaya devam ediyor.  Yaklaşık 15 bin kişinin sahip olduğu ki kartla ise yapacağınız her 50 TL ve üzerindeki alışverişlerinizde Mercede C 180 otomobil talihlisi olmak için bir çekiliş şansı yakalayacaksınız.

Ki Kart kampanyasının bitiş tarihi ise 3 Ocak 2011 olacak. Ve bu kampanyanın sonunda Ki! kart sahibi 1 kişi Mercedes C 180 talihlisi olacak. 19 Temmuz 2010 da başlayan ki kart uygulaması Mercedes C 180 kazananı yla 3 Ocak 2011 de son bulurken. Çekiliş Sonucunda Mercedes C 180 kazanan talihli 10 Ocak 2011   pazartesi günü arabasına kavuşacak.

Kent Meydanı AVM Ki Kart Mercedes Çekiliş Sonucu nu, talihli belli olur olmaz yine bu sayfadan sizlere duyuracağız. Bol şans dileriz..

Ki KART MERCEDES TALİHLİSİ BUGÜN BELLİ OLACAK

Kent Meydani Ki Kart Mercedes c180 çekilişi 10 Ocak 2011 (bugün)  saat 17:00’da Vahe Kılıçarslan ın sunumu ile  Kent Meydanı 2. Çarşı Katında yapılacaktır.

Kİ KART MERCEDES C180 TALİHLİSİ BELLİ OLDU –  SİNEM ERÖLMEZ
Kent Meydanı’nın Ki Kart sahiplerine çekiliş ile vereceği mercedes C180 çekilişi gerçekleşti . Bernardo Mağazasından 3767 TL’lik çeyiz alışverişi yapan SİNEM ERÖLMEZ, dün yapılan çekilişte Mercedes C180 ‘in sahibi oldu.

012717 kupon numarı 23 Yaşındaki Sinem ERÖLMEZ C180 Mercedes kazananı Olarak büyük bir mutluluk yaşadı.

4 thoughts on “Kent Meydanı Ki Kart ve Mercedes Kazanma Şansı

  1. Şu Mercedes C180 i çok istiyorum ya, ki kart ım var ama binlerce insan almış Kent meydanı ki karttan. Mercedes cekilişi tüm ki kart alanlar için mi yapılacak aceba yoksa belli bi limit alışveriş yapmak gerekiyor mı bu konuda bilgi verebilirmisiniz?

  2. We just couldn’t leave your site before saying that we truly enjoyed the high quality information you offer to your readers… Would be back often to check up on new stuff you post!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir