Kayapalı Otel – Eski Garaj (Santral Garaj)

Bursa Osmangazi'de Konaklama

Kayapalı Otel, şehrin merkezinde eski garaj diye tabir edilen şimdiki Kent Meydanı AVM‘nin tam karşısında şirin, sıcak Kervan Lokantası ve Özen Lokantasının arasında bulunmaktadır. Güler yüzlü hoşsohbet personeliyle size evinizin sıcaklığını sunmaktadır. Kayapalı Otel Bursa’ya gelen veya Bursa’da ikamet eden misafirlerine en iyi hizmeti sunmayı amaç edinirken, şehrin göbeği denilebilecek bir mekanda bulunması da özellikle günübirlik ve gecelik iş gezileri açısından hotel Kayapalıyı ideal kılmaktadır.

Otel 3 katlı olup, odalarda; 24 saat sıcak su, televizyon, tuvalet, banyo, mini bar gibi hizmetler mevcuttur. Odalar ferah ve rahattır. Her şey misafirlerin kendini evlerinde hissetmeleri için düşünülmüş ve ona göre tasarlanmıştır.

Kayapalı Otel eski garaj (Santral Garaj)  Bursa’nın merkezi diye kabul edilen Heykel’e çok yakındır. Yakınından taksi, dolmuş, otobüs hatları geçtiğinden Bursa’nın heryerine ulaşım çok rahat ve kolaydır. Ayrıca Kayapalı Otel Osmangazi Metrosuna da yakın olduğundan ulaşım açısından her yere zamanında ulaşmanız mümkündür. Santral garaj kayapalı otel hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Kayapalı Otel İletişim Bilgileri
Adres : Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Eski Garaj Mevkii, Kent Meydanı Karşısı No:141
Osman Gazi Merkez, OsmanGazi/Bursa
Telefon Numarası: +90 224 273 53 25

Özsöz Otel Santral garajilginizi çekebilir

2 thoughts on “Kayapalı Otel – Eski Garaj (Santral Garaj)

  1. GERÇEKTEN SİZİN TASİYENİZLE OTELDE KALDIM VE HOŞNUT KALDIM .TEŞEKKÜR EDERİM
    EVİMDEYMİŞİM GİBİ BİR ORTAM VARDI HİÇ YABANCILIK ÇEKMEDİM..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir