Kardeş Otel – Kent Meydanı

Bursa Osmangazi'de Konaklama

Kardeş Otel, Bursa merkezinde ulaşım bakımından her yere yakın, bir araçlık mesafede eski garaj(santral garaj) diye tabir edilen yerde, Kent Meydanı çaprazında 1965 beri gelen tecrübesiyle siz değerli misafirlerine ev sahipliği yapmaktadır. Bugüne kadar gelen misafirler Kardeş hotel’in referansları olmuştur. Her konuk ettiği misafir Otelden memnun olduğu için başkalarına tavsiye etmektedir.


Kardeş Otelde konaklama

Bursa merkez hotelleri nden Hotel Kardeş siz konukların tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış, sizlere evinizdeki konforu sağlamak için her detay düşünülmüştür. Hotel Kardeş’de toplam 105 kişi kapasiteli, 48 oda ve 72 yatak bulunmaktadır. Her oda da; banyo, tuvalet, klima, minibar ve 24 saat sıcak su mevcuttur. Otelin giriş ve çıkışları 24 saat güvenlik kameralarıyla kontrol edilmekte ve güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Ayrıca Kardeş Otel’de konakladığınız süre zarfında Ak Sigorta/Sürücü Sigorta acenteleri tarafından bireysel kaza sigortası ile sigortalanmış oluyorsunuz.

Kardeş Otel’de kahvaltılar açıkhava keyfi yaşayabileceğiniz 50 kişi kapasiteli teras salonunda açıkbüfe olarak verilmektedir. Ayrıca özel gün ve gecelerinizde kardeş otel teras salonunda kendi konuklarınıza ev sahipliği yapabilirsiniz. Kardeş Hotel sizlerin memnuniyetini kendi memnuniyeti olarak benimsemiş eğitimli personeli ile Bursa’da kalacağınız bir eviniz konumdadır.

Kent Meydanı Kardeş Otel İletişim Bilgileri
Adres: Santral garaj karşısı, kent meydanı çaprazı Osmangazi/Bursa
Tel: 0224 272 17 70
Fax: 0224 256 80 60
Web Site: hotelkardes.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir