Ihlamur Apart – Görükle

Görükle Öğrenci Apartları

Ihlamur öğrenci Apartı, Uludağ Üniversitesine çok yakın mesafede olup Görükle yerleşkesinde bulunmaktadır. Her türlü konforu ve rahatlığı bulacağınız Ihlamur Apartta kendinizi evinizin ortamında hissedeceksiniz. Ihlamur Aparttan dışarı adımınızı attığınızda her yere kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Minibüs Garajına 100 metre mesafede olup otobüs garajına ise 150 metre mesafededir. Ayrıca bakkala, her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz 24 saat açık olan benzin istasyonuna, marketlerede çok yakındır. Minibüs veya otobüs ile Üniversiteye 10 dakika mesafededir. Ayrıca şehir merkezine de ulaşım hayli kolaydır.

Görükle öğrenci apartlarından Ihlamur Apart 4 katlı olup, giriş katında birde market bulunmaktadır. Bina proje aşamasından öğrenciye yönelik olduğundan dolayı, herşey öğrenciye göre, ders çalışma ortamı oluşturmak ve kendisini ev ortamından uzakta olduğunu hissettirmemek için dizayn edilmiştir. Bina; öğrenci bazlı yapıldığından dolayıda öğrenci için çok kullanışlı ve her türlü deprem yönetmeliğine uygundur. Duvarlar çatı izolasyon malzemesi ile kaplıdır. Çatı kısmında ayrıca bir kafeterya mevcut olup, Osmanlı usulü yer yastıklarının üzerinde oturup Bursa manzarihlamur-apart-gorukleasını izleyebilecek ve sohbet edebileceğiniz sosyal bir ortam sizleri beklemektedir. Ayrıca gaz sızıntısı ve yangın sensörleri ile bu tür vakaların olması durumunda önceden uyarma sistemine sahiptir. Dairelerin ısıtma sistemi doğalgaz kombidir. Faturaların geneline bakıldığında çevredekilere göre çok uygundur. 1+1 Olarak tasarlanan Ihlamur Apart daireleri eşyalı ve eşyasız olmak üzere iki seçenekte kiraya verilmektedir.

Ihlamur Apart Eşyalı Öğrenci Dairelerinin Özellikleri
Her dairede özel kombi, bir adet gardrop, bir adet çalışma masası,bir adet baza(yatak), yer döşemeleri laminant parkedir, duvarlar saten boyalıdır, pencereler PVC’dir, bir adet telefon, televizyon mevcuttur, bir fiş ile kullanabileceğiniz Hotbird,Turksat,Digiturk ve Karasal tv yayınları mevcuttur, sınırsız kablosuz internet hizmeti, buzdolabı, ikili ve tekli oturma grubu, perde, bir adet sehpa, tezgah üstü ocak, bir adet aspiratör, bir adte yemek masası ve sandalyeler hizmetinizdedir.

Ihlmur Apart Eşyasız Dairelerin Özellikleri
Eşyasız dairelerde eşyalı dairelerin yararlandığı tüm hizmetlerden yararlanabilir. Tek fark eşyasız olmasıdır. Ihlamur apart eşyasız daireleri tercih ettiğinizde eşyayı kendiniz temin etmek veya getirmek durumundasınız.

Görükle Ihlamur Apart İletişim Bilgileri
Adres: Dumlupınar mahallesi yenice sokak ıhlamur apartman
No: 8 Görükle  – Nilüfer/Bursa

Tel: 0224 483 53 24
GSM: 0532 612 75 68
Web site: ihlamurapart.com.tr
E-Mail: info@ihlamurapart.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir