İbis Otel – Bursa

Bursa Osmangazi'de Konaklama

İbis Otel, Bursalılara ve Bursa dışından gelen iş adamlarına hizmet verebilmek için Akfen Holding tarafından bir Dünya markası olan ‘Accor Hotels‘ in son halkası olarak Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi (Buttim) yanında misafirlerine 5 yıldızlı bir hizmet vermek için temelleri atılmıştır. Şuan itibariyle otel inşaatı bitme aşamasına gelmiştir. İbiş Otel’in hedeflenen açılış tarihi Kasım 2010’dur. Fakat aksiliklerin olması durumda en geç Ocak 2011 tarihinde hizmete açılacaktır.

Bursa İbis Otel, Size beş yıldızlı hizmeti kalite ve konforu sunup, üç yıldızlı fiyat tarifesiyle ucuz bir otel olma amacındadır. Accor hotels Dünya’nın üçüncü büyük otelcilik devi olarak göze çarpmaktadır. Bir yıldızdan tutun beş yıldızlı otellere kadar 9 ayrı otel markası ile birlikte 4000′ den fazla otel ile Dünya’nın heryerine yayılmıştır. Türkiye’de İstanbul, Gaziantep, Eskişehir ve Kayseri illerinde toplamda 8 oteliyle hizmet vermektedir.

İbiş Otelde Konaklaibis-otel-bursama
İbis Otel toplam 200 oda ve 450 yatak kapasiteli olarak yapılmakta ve odalar sizlerin ihtiyaçlarınızın elinizin altında olacağı bir şekilde dizayn edilecektir.

İbis Otel, Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminali‘ne çok yakın mesafede olduğundan dolayı ulaşım açısından da hiçbir problem yaşamayacaksınız.

Özellikle sanayi ve ticaretin devlerini buluşturan Buttim’in karşısında olması sebebiyle işadamlarının konaklama sorununu ortadan kaldıracaktır.

İbis Otel İletişim Bilgileri
Adres: Yeni Yalova Yolu Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi
(BUTTİM) yanı Osmangazi / Bursa

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir