Hiltoon Apartları – Görükle

Görükle Öğrenci Apartları

Hiltoon Apartları Bursa’nın gururu Uludağ Üniversitesi ve yapılması planlanan ikinci üniversite öğrencileri düşünülerekten, Bursa ili dışından gelen bir çok öğrenciyi ağırlamak amacıyla hizmet vermektedir. Hiltoon Apartları Uludağ Üniversitesi’ne en yakın yerleşim birimi ve öğrenci yerleşkesi diye adlandırılan Görükle semtinde bulunmaktadır. Görükle, öğrencilerin çoğunlukta olduğu bir yerleşim merkezi olduğundan hemen herşey öğrencinin rahat edebilmesi için hazırlanmış ve öğrencilerin hernevi ihtiyaçlarını karşılayabildikleri bir öğrenci semtidir diyebiliriz. Böyle olunca Görükle’de yaşam alanı çok fazladır. Hilton Apartları’nın bulunduğu konum, yerleşim diye tabir edilen bölgeye çok yakındır. Buralarda oturup soluklanabileceğiniz kafeler, çay bahçeleri, fast food dükkanları, küçük bar tarzı müzikli mekanların sayısı oldukça fazladır. Görükle’de herşey elinizin altındadır. Marketlerden manavlara, kuaförlerden oto kiralamaya(rent a car), benzin istasyonundan gece geç saatlere kadar açık olan hazır yemeklere ve ev yemeklerine kadar herşeye ulaşabilirsiniz.

Görükle Hiltoon Apartları ilk olarak 2008 yılında Hiltoon Apart 1 adında 32 dairelik bir blok halinde yapılmıştır. Gelen olumlu geri dönüşlerden dolayı Hiltoon Apartları’nın devamı gelmiş ve Hiltoon Apartları 9 blok ve 550 dairesiyle kendine has bir yhilton-apartlari-gorukleaşam alanı oluşturmuştur. Bu alanın adı Hiltoon Apart Residence olmuştur. Hiltoon 8 ve Hiltoon 9 ‘un içinde kendine ait kuaförü, kuru temizlemesi ve marketide bulunmaktadır.

Hilton Apartları her öğrenciye bir kral dairesi parolasıyla, bir eve gerekli olan herşeyin bulunduğu bir ortam olarak tasarlandı. Plazma televizyondan buzdolabına, yatak, çalışma masası, oturma grubuna kadar herşey siz öğrencilerin rahatı ve konforu düşünülerek fresh bir ortam hazırlandı. Hiltoon Apart Residence Dairhiltoon-apart-bursaelerini ister kirayalabilir ister satın alabilirsiniz. İki kişiye uygun olarak yapılmış dairelerin fiyatları yıllık 6.000 TL ile 7.000 TL arasında değişmektedir. Eğer Hiltoon Apart Residence dairelerini satın alarak uzun vadede yatırım ve öğrencinizin kendi evinde oturmasını isterseniz 49.000 TL başlayan cazip fiyatlarla, uygun kredi ve vade seçenekleri herşeyiyle dayalı döşeli bir daire sizin olabilir.

Hiltoon Apartlarınızla bir tek özel eşyalarınızı bir bavula koyup gelebilirsiniz. Herşeyiyle dört dörtlük bir dairede geleceğinize güvenle bakabilirsiniz. Ayrıca Hiltoon Apart Residence bir site edasında olduğundan çok geniş yeşil alana ve otoparka sahiptir. Bunlarla birlikte ortak kullanım alanlarında sosyal bir çevre sizi bekliyor. Ayrıca apartlar yeni yapıldığından mimarisi, kullanışlılığı ve her türlü depram yönetmeliklerine uygun olarak inşaa edilmişlerdir.

Görükle Hiltoon Apartları İletişim Bilgileri

Adres: Konak Mahallesi, Lefkoşe caddesi No: 12 Gizemler plaza Nilüfer/Bursa
Tel: 0 224 453 22 15 / 0224 453 22 67 /0224 453 22 69
Fax: 0224 453 31 91

1 thought on “Hiltoon Apartları – Görükle

  1. görükle de daire almak istiyoruz ödeme koşular ile ilgili bilgi alma şansımız var mı?
    barış
    0 532 395 99 74
    0 553 363 68 16

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir