Hande Hotel – Mustafakemalapaşa Otelleri

Bursa MustafaKemalpaşa'da Konaklama

Hande Hotel Bursa Mustafakemalpaşa ilçesinde 20 yılı aşkın süredir konaklama hizmeti vermekle birlikte, kemalpaşaya geldiğinizde kalacak yer sıkıntınızın rahat ve konforlu çözümüdür. Mustafakemalpaşa ilçesi konumu gereği Bursa İzmir karayolu üzerinde, feribot seferleri ile bölgenin İstanbula ulaşım kapısı Bandırmaya 60 kilometre, Balıkesire ise 80 kilometre mesafede bulunmakta, İlçedeki Hande otel de konforlu odaları, restaurantında sunduğu benzersiz tadlar ve doğal güzellikleri ile sizleri ağırlamaktadır.

Kemalpaşa Hande Hotel konaklama bilgileri: Kirmasti nehrinde rahatlık ve huzur dolu, konfor içerisinde bir mola sloganıyla hizmet veren otel Hande’nin, toplamda 35 oda ve 75 yatak kapasitesi bulunhande-otel-mustafakemalpasa-otellerimaktadır. Hande otel gerek iş gezileri gerekse tatil için Mustafakemalpaşa ya gelen ve kalacak yer arayan misafirlerine, 3 adet aile ve 32 adet standart oda ile hizmet vermektedir.

Odalarda lcd tv, kartlı elektronik sistem, oda servisi, minibar, kablosuz internet bağlantısı, telefon, banyok ekipmanları, klima vs. gibi ihtiyacınız olabilecek birçok ayrıntı düşünülmüştür. Ayrıca Hande hotel restaurantı 80 kişi kapasiteli kahvaltı salonu, 280 kişi kapasiteli toplantı ve yemek salonu ile benzersiz lezzetler sunraken, kirmasti nehrinin rahatlacı sesi eşliğinde 200 kişi kapasiteli teras restaurantıyla yemeklerinizi çok farklı kılacaktır. Tüm bunların yanında Hande hotel otopark sıkıntısı çekmemeniz için açık otoparkıyla da hizmet vermektedir. Günün yorgunluğunu ve stresini atıp gevşeyeceğiniz Türk Hamamı da elbetteki unutulmamış.

Mustafakemalpaşa Hande Otel de Kirmasti nehri içinde huzur dolu günler geçirmenizi dilerken, otel hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve online rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirmek için iletişim bilgilerinden faydalnabileceğinizi belirtmek isteriz.

Kemalpaşa Hande Hotel İletişim Bilgileri

Adres: Lalaşahin Mahallesi Setboyu Sokak
No:17 Mustafakemalpaşa / Bursa
Tel: 0224 6132345
Fax: 0224 6131709
Web Site: handehotel.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir