HAKKIMIZDA

BursaHoteller.Com;

logoÜlkemizin en yaşanılası şehirlerinden Bursa, buram buram tarih kokan havasıyla, kültürü ve doğasıyla, sporu ve sanatıyla, yaşayanın anlayamadığı ancak konuklarının unutamadığı, vazgeçemediği Bursa. Böyle bir şehrin hem insanına hem de misafirlerine, bursa konusunda aydınlatıcı,bilgilendirici olmayı amaç edinmiş bir nevi bursa konaklama ve gezi rehberidir bursahoteller.com.

Bursa ziyaretçilerinin konaklama sıkıntısı çekmeden,nerede ne yapacağını bilerek, rahat, huzurlu ve dolu dolu bir tatil geçirmeleri amaç edinilmiştir. Beş yıldızlı hotelinden,her bütçeye uygun oteline, moteline, pansiyonuna kadar, her firmanın konaklama ayrıntıları,aktiviteleri,iletişim bilgileri bursahoteller.com bünyesindedir.

Bunun yanısıra Bursa gezi rehberi işlevi de gören bursahoteller.com,Bursa’nın gezilecek görülecek yerlerini,tarihi mekanlarını,kültürünü ve sanatını Bursa ziyaretçisine ve Bursa insanına sunmaktadır.

Ancak şu unutulmamalıdır ki veriler her ne kadar sıklıkla güncellensede verilen bilgiler (örneğin: otel statüsü, hotel iletişim bilgileri,konaklama ücretleri vs..) zamanla değişiklik gösterebileceği için doğabilecek yanlış bilgilendirmeden bursahoteller.com sorumlu tutulamaz.Bu sebepten bursahoteller.com daha ayrıntılı ve geniş bilgi için ilgili firmanın web sitesini kaynak göstermektedir.

Hakkımızda her türlü soru,sorun ve önerileriniz için:

İletişim: bursahoteller@gmail.com

Son olarak BursaHoteller.Com der ki:

Bursayı Bursa’da yaşayın…

2 thoughts on “HAKKIMIZDA

  1. 18.11.2010perşembe günü saat 6,30’da yeni kaplıcaya gittim.Saat 8’e doğru çıktığımda kimsenin müşteri ile ilgilenmediğini gördüm.Ücretini ödediğimize göre ,hizmetinde en kalitelisini almak hakkımızdır.

    Hamamlık havlularımızı biz istemeden değiştirmediler.İlgilenene sorduğumda da ”kalabalık isteyene veriyoruz” dedi.Kaplıca ve hamamlarda hangi hizmetlerin ödediğimiz para karşılığında verildiğini bende bilmiyorum.Aslında ödenen ücret karşılığında aşağıdaki hizmetleri alacaksınız uyarısı olsa daha güzel olur.

    Bana söylenen kalabalık var yetişemiyoruz işçi almasını söyleyin dediğimde de beni aşar sözü oldu.iki kişinin işini bir kişiye yaptırmamalıyız.Dışarıdaki işsizler ordusu iş sahibi kişileri ürkütüyor. hamam ve kaplıcalarda kaliteli hizmet verilmesi dileğiyle..
    selamlar.

  2. Sayın Yetkili Merhaba
    Tüyap ile yıllardır çalışıyoruz Bursa 2010 Tarım fuarında standımız vardı. 10.10.2010 pazar günü park halindeki aracımınn çarpıldığını fark ettim. Güvenlikten sorumlu arkadaş ile görüştükten sonra 16 RD 978 plaka numaralı çöp kamyoonun çarptığını ve bunula ilgili tutanak hazırladık. Fakat Sigorta şirketi zararı kabül etmiyor ve çarpan kişi ile rapor hazırlanmasını istiyor. 16 RD 978 plaka numaralı aracın sahibi ni arıyorum Bursa büyükşehir belediyesinde böyle biri yok ilgili kamyon sürekli fuar alanına geliyordur Bursa Buttim’deki sorumlu arkadaşın aracıma çarpan 16 RD 978 kamyon şöförünün iletişim bilgilerini mail ile gönderilmesini önemle rica ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir