Gülay Kız Öğrenci Apartları – Görükle

Görükle Öğrenci Apartları

Görükle Gülay Kız Öğrenci Apartları Uludağ Üniversite’sine 5 dakikalık yürüme mesafesinde olup, Görükle yerleşkesinde bulunmaktadır. 2008 yılında kalite, konfor, temizlik ve güven parolasıyla yola çıkan Gülay Kız öğrenci Apartları’nın kurucuları aynı zamanda yöneticileri olan, beden eğitimi öğretmeni Reşat Tamer Sarı ve iktisatçı eşi Gülay Sarı’dır. Bir aile kurumu olan Gülay Kız Öğrenci Apartları’nda kendinizi evinizdeymişsiniz gibi rahat ve huzurlu hissedeceksiniz. Aynı zamanda çağdaş ve uygar düşünce sistemini benimseyen Gülay Kız Öğrenci Apartları sürekli gelişen ve kendini yenileyen yüzüyle Uludağ üniversitesi öğrencilerine, Kampüse çok yakın bir mesafede huzurlu ve sağlıklı bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Ayrıca öğrencilerin 7 gün 24 saat ulaşabilecekleri güler yüzlü, anne ve babanızı aratmayacak idari personel ile her türlü sorununuzu paylaşabileceksiniz. Gülay Kız Öğrenci apartlarında konaklayan öğrenciler üniversiteye gidiş ve gelişlerde ders saatlerine uygun zamanlarda ücretsiz servisi kullanabilmektedirler.

Gülay Apart Dairelerinin Özellikleri

5o yatak kapasiteli olan Gülay Kız Öğrenci Apartları’nın her bir dairesinde:yatak odası, mutfak, salon,banyo ve balkon bulunmaktadır.
Yatak odaları; tamamen gençlerin zevklerine ve ihtiyaçlarına göre hazırlanmıştır.Odaların zemini laminant parke ile kaplı olup aynı zamanda her bir odada sandıklı baza, ortopedik bir yatak, üç kapaklı geniş giysi dolabı, kitaplık, bilgisayar masası ve bilgisayar sandalyesi bulunur.
Salonda; yatak olarak açılıp kullanılabilen bir kanepe, bir tekli koltuk, 55 ekran arçelik TV, TV ünitesİ, sehpa ve halı vardır.
Mutfakta; 2’li set üstü ocak, Arçelik A sınıfı büyük buzdolabı, 3’lü tencere ve 3’lü tava seti vardır. Banyolarda duşa kabin sistemi vardır.
Ayrıca her dairede geniş balkon vardır.Burada çamaşır kurutmak için tel, plastik masa ve sandalye seti bulunmaktadır.Öğrencilerin çamaşırhanede ücretsiz olarak kullanabilecekleri çamaşır makinalaı ve ütüler vardır.
Binanın önünde 7 gün 24 saat güvenlik görevlisi binayı denetlemektedir.
Görükle Gülay Kız Öğrenci Apartları İletişim Bilgileri
gulay-kiz-ogrenci-apart-gorukle

Adres: Sakarya Mah. Bahriye Uçak cad. No. 39 Görükle / BURSA
Telefon : 0 224 483 50 37
Cep Telefonu : 0 533 251 84 48
Cep Telefonu : 0 532 660 33 53
Eposta : iletisim@gulayapart.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir