Görükle Özel Uludağ Kız Öğrenci Yurdu

Görükle Öğrenci Apartları

Özel Uludağ Kız Öğrenci Yurdu, Uludağ Üniversitesi’ne çok yakın mesafede bulunan Görükle yerleşkesindedir. Ayrıca Görükle’de Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak ilk açılan özel kız öğrenci yurdu olmasından dolayı hizmet kalitesi birinci sınıftır. 1995 senesinden bu yana hizmet vermekte olan yurt 2 bloktan oluşur ve toplam 160 oda ve 235 yatak kapasitelidir. Birinci blok yurt, ikinci blok apart olarak hizmet vermektedir. Görükle Özel Uludağ Kız Yurdu ndan heryere ulaşım çok rahat sağlanır. Uludağ Üniversitesi’ne 7 dakika mesafededir. Ayrıca minibüs ve otobüsler hemen önünden geçmektedir. Şehir merkezine çok rahatlıkla gidebilirsiniz. Kısacası ulaşım sorununuz bulunmamaktadır. Ayrıca yurt tam bir öğrenci semti Görükle’de olduğundan ihtiyacınız olan herşeyi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Uludağ Kız Yurdu binaları 7 gün 24 saat güvenlik kameralarıyla izlenmekte, hepsi asansörlü, kalofer petekli ve 24 saat sıcak su imkanları sunulmaktadır. Kantin ve kafeteryada sosyal ortam bulabilecek, yeni dostluklar kurabilecek ve aparatif yiyecekler bulabileceksiniz. Ouludag-kiz-ogrenci-yurt-apartdaların ve banyoların temizliği görevliler tarafından periyotlar halinde yapılmakta ve nevresim takımları değiştirilmektedir.

Birinci Blok(Yurt) Özellikleri
Tek ve çift kişilik odalardan oluşmakta olup, odaların içerisinde; tuvalet, banyo, yatak, gardrop, çalışma masası, telefon ve kablosuz internet mevcuttur.

İkinci Blok(Apart) Özellikleri
Bir dairede iki adet tek kişilik oda mutfağa bağlı salondan oluşmaktadır. Odalarda; gardrop, yatak, çalışma masası, iki kişiye özek müşterek banyo, tuvalet, telefon, televizyon, mutfak ve oturma salonu ve kablosuz internet bulunmaktadır.

İsteğe bağlı olarak yurt ve apart öğrencilerine açık büfe kahvaltı ve özel aşçılar ile hazırlanan akşam yemeği verilmektedir.

Özel Uludağ Kız Öğrenci Yurdu İletişim Bilgileri
Adres: Atatürk Bulvarı üstü Görükle girişi No: 33

Tel: 0224 483 34 60
Fax: 0224 483 34 69
Web site: ozeluludagkizogrenciyurdu.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir