Özel Çamlıca Kız ve Erkek Öğrenci Apartları

Görükle Öğrenci Apartları

Özel Çamlıca Kız ve Erkek Öğrenci Apartları, Uludağ Üniversitesi’nin çok yakınında öğrenci için kurulmuş diyebileceğimiz, dışarı çıktığınızda her tarafı öğrenci olan ve dolayısıyla herşeyin öğrencilerin rahat etmesine göre ayarlandığı Görükle yerleşkesinde bulunmaktadır. Burssa Özel Çamlıca Apartları, henüz yakın bir tarihte 2008 yılında kurulmuş, günümüz modern teknolojisi kullanılmış, her türlü ısı yalıtımı yapılmış ve her türlü deprem yönetmeliğine uygun olarak inşaa edilmiştir. Tek kişilik ve çift kişilik odalardan oluşup, kız ve erkek toplam kapasite 145’tir.

Apart binalarında 24 saat sıcak su, sınırsız wireless internet bağlantısı, asansör mevcut olup, çöpler ve binanın temizliği görevliler tarafından yapılmaktadır. Binanın ısıtma sistemi doğalgazdır. Her dairenin kendine ait kombisi vardır. Üniversiteye ve şehire ulaşım için minibüs ve otobüsler kapının önünden geçmektedir. Ayrıca Özel Çamlıca Apart’ına ait servis aracıyla Uludağ Üniversitesi Kampüsü ve Ali Osman Sönmez Kampüsüne (hazırlık sınıfları ve bazı iki yıllık fakülteler bu kampüstedir) birinci ve ikinci öğretim ders saatlerine göre ayarlanmış ücretsiz servis hizmeti bulunmaktadır.

Binanın çevresinde, kafeler, parklar, marketler ve basketbol sahası mevcuttur. Kafanızı dağıtmak istediğinizde adımınızı dışarıya atmanız yeterli olacaktır. Ayrıca Özel Çamlıca Erkek ve Kız Öğrenci Apartlarına ait açık ve kapalı olmak üzere otoparkların yanısıra, rent a car (araba kiralama) hizmeti de bulunmaktadır. Apartın yemekhanesinde sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri öğrencilerin damak tatları düşünülerek çıkarılmaktadır. Kahvaltı saat 07.00’den 10.30’a kadar, akşam yemekleri 19.00’dan 23.00’a kadardır.

Görükle Çamlıca Özel Apart odalarında  Televizyon, yatak, çalışma masası, internet bağlantısı, gardop ve halı bulunmaktadır.

Görükle Çamlıca Apart Fiyatları
Görükle Özel çamlıca Kız ve Erkek apartları fiyatları, Kahvaltı, akşam yemeği, okul servisi, temizlik hizmetleri, elektrik,
doğal gaz, su ve kapıcı gibi hizmetler fiyata dahil olmak üzere aşağıdaki gibidir;
Tek kişilik odalar  : 500 TL – 550 TL,
Çift kişilik odalar : 450 – 475 TL
Üç kişilik odalar   : 425 TL

Özel Çamlıca Apart İletişim Bilgileri
Adres: Dumlupınar Mahallesi Atatürk caddesi No:96 Görükle – Bursa
Tel: 0224 483 44 88
Gsm: 0505 494 58 38

Görükle Seçkiner Öğrenci Apartları – İlginizi çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir