Görükle Nurgül Sultan Öğrenci Apartları

Görükle Öğrenci Apartları

Türkiye’nin sayılı üniversitelerinden olan Uludağ Üniversitesi’nin yanıbaşında Bursa’nın göz bebeği olan Görükle yerleşkesinde yerleşim diye tabir edilen bölgesinde bulunan Apart uludağ üniversitesi öğrencilerine ve çalışanlarına hizmet vermektedir. Nurgül Sultan Öğrenci Apartlarına ait servis araçları ile her zaman üniversiteye ulaşımınızı kolaylıkla sağlayabileceksiniz. Ders saatlerine düşünülerek hazırlanmış servis seferleri ile günde 12 kez servis üniversiteye servis yapılmaktadır.

Görükle Nurgül sultan apartları Sakarya Mahallesinde iki farklı binada toplam 70 daire ile hizmet verir. Çoğunluğu 1+1 ve 2 kişiliktir. Toplamda 132 öğrenci kapasitelidir.
Dumlupınar mahallesi’nde bulunan merkez bina ise toplam 24 daire 48 öğrenci kapasitelidir.
Nurgül sultan Apartları öğrenci merkezi olan görüklede yer aldığından dolayı her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz alış veriş yapabileceğiniz iş yerlerine çok yakındır. Ayrıca giriş katında ev yemekleri yapan bir lokanta, yabancı dil eğitimi veren bir eğitim kurumu, oto kiralama mini market ve kuaför bulunmaktadır.

Nurgül Sultan Öğrenci Apartlarında elektrik, yakıt ve internet gibi hizmetler fiyata dahildir. Ekstradan para ödenmez. Nurgül Sultan Öğrenci Apartlarında kendinizi evinzde gibi hissedebileceğiniz huzurlu bir ortam bulacaksınız. Sosyal olarak yapabileceğiniz alternatiflerde fazlasıyla mevcut olan apartta Cafeterya, Playstation, TV ve bilgisayar salonları ile sosyal yaşam alanları bulunmaktadır. Ayrıca 24 saat kullanabileceğiniz sıcak su bulunan banyolar mevcuttnurgul-sultan-gorukle-ev-yemekleriur. Hayatınızda çok özel bir yer olan öğrencilik yaşantınızda çok güzel arkadaşlık ve çok özel anılarınızı Nurgül Sultan Apartlarında bulacaksınız.

Nurgül Sultan Apartları Hakkında..
İsmet AKÇA uzun yıllarda biriktirdiği ticari tecrübelerini kullanarak 2005 yılında Görükle’de Nurgül Sultan Pansiyon Peyzaj İnş. Taah. Tic. San. Ltd. Şti.’ni kurmuştur. Kuruluşundan itibaren kaliteye ve konfora verdiği önemle çok kısa sürede öğrencilerin beğenisi kazanmış ve doluluk oranı % 100′ e ulaşmıştır. Apart hizmetinde, yüksek kalitede daireler üreterek edinilen bu deneyimin ardından 2008 yılında yine Görükle’de iki ayrı bina şeklinde en son sistemlere uygun yeni apart daireler üretilmiş ve böylece 170 öğrenci kapasitesine ulaşılmıştır. Siz değerli öğrencileri Nurgül Sultan Öğrenci Apartları konforunu yaşamaya davet ediyoruz. Başarılarla dolu üniversite hayatınızı evinizin rahatlığıyla yaşayın.

Eğitimci, misafirperver ve çevreci bir misyona sahip olan Nurgül Sultan Öğrenci Apartları, bu çevreci ve eğitimsel yaklaşımlar çerçevesinde apartlarımızın birçok fidan sertifikası bulunmaktadır. Aynı zamanda “önce insan” kriteriyle ve yılların verdiği iş deneyimleri ile apart daire hizmetlerinde sürekli bir müşteri memnuniyeti sağlamak Nurgül Sultan Öğrenci Apartları’nın öncelikli hedefidir.

Çok iyi koordine olmuş deneyimli ekibi sayesinde konaklama, temizlik, güvenlik, bakım ve onarım hizmetleri aksamadan devam etmekte beraberinde zamandan ve enerjiden maksimum derecede yararlanarak ülkemize ve dünyaya katkıda bulunma amacında olan Nurgül Sultan Öğrenci Apartları alanında referans gösterilebilecek ve kaliteli hizmet üretmeyi kendine ilke edinmiş bir kuruluş vizyonuna sahiptir.

Nurgül Sultan Binalarının Özellikleri
Binalar deprem yönetmeliğine uygun olarak tasarlanmış, ısı ve ses yalıtımlı, her oda da balkonlu, çamaşırlarınızı yıkayabileceğiniz çamaşırhane, 6 kişilik asansör, kamera güvenlik sistemi ile 24 saat korumalı, merkezi ısıtma, otopark, lokanta, her oda da internet hizmeti ve sağlık görevlisi bulunmaktadır.

Öğrenciler için Etkinlik ve Aktiviteler
Öğrencilerden toplu olarak talep edilen bir takım özel gün ve geceler düzenlenmektedir(doğum günleri,mezuniyet baloları,mangal partileri,tiyatro ve gece eğlenceleri)

Görükle Nurgül Sultan Öğrenci Apartları İletişim Bilgileri
nurgul-sultan-apartlari-kroki

Adres:
Merkez Bina: Duplupınar mahallesi pamukkale caddesi No: 42 Görükle – Bursa
Şube Binsı : Sakarya Mahallesi Menekşe Sokak No:25-27 Görükle – Bursa
Tel:
Merkez: 0224 483 38 09
Şube  : 0224 483 46 55

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir