Görükle Kuzenler Apart – Kız Öğrenci Evleri

Görükle Öğrenci Apartları

Uludağ Üniversitesi’ne çok yakın mesafede Görükle yerleşkesinde bulunan Kuzenler Apart, 10 Temmuz 2008 tarihinde, kız öğrencilere aile ortamını aratmayacak rahat ve konforlu, bayan öğrencilerin her türlü ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiştir. Kuzenler Apart 2008-2009 öğretim yılında eylül ayında hizmete açılmıştır. Kuzenler Kız Öğrenci Evleri en yeni teknoloji kullanılarak deprem yönetmeliğine uygun ve her türlü yalıtımı yapılarak inşa edilmiştir. Kuzenler Apart, Görüklede yerleşim diye bilinen Görükle merkezine çok yakındır. Dolayısıyla her türlü ihtiyacınızı çok uzaklarda aramadan temin edebilirsiniz. Görükle Uludağ Üniversitesi’ne yakın olduğundan dolayı genelde öğrencilerin kaldığı Bursa’nın en planlı yapılarının bulunduğu yerdir. Bu yüzden herşey öğrenci için tasarlanmıştır.

Kuzenler Apart; 112 yataklı 72 oda kapasitelidir. Binada asansör mevcuttur. Apart Binası 7 gün 24 saat güvenlik sorumlusu ile korunmaktadır.Ayrıca öğrencilerin daha aktif olabilmeleri için çeşitli aktiviteler eğlence günleri de düzenlenmektedir.

Kuzenler Apart Hizmetleri

1)Sabahları açık büfe kahvaltı, akşamları dört çeşit akşam yemeği ve salata.
2)Sınırsız kablosuz internet bağlantısı
3)Uludağ Üniversitesine ücretsiz servis aracı
4)Çamaşırhane ve ütü odası
5)Öğrencilerin hepberaber paylaşabilecekleri sosyal alan
6)Merkezi ısıtma, su ve elektrik faturaları  fiyata daihildir
Her zaman temiz ve huzurlu bir ortam için Kuzenler Apartı tercih edebilirsiniz.

Apart Odalarının Özellikleri
Görükle Kuzenler Apart Otelde daireler iki adet bir kişilik oda ve bir adet iki kişilik olmak üzere bir dairede toplam 4 kişi kalabilir. Her dairede iki adet balkon mevcut olup, öğrenciler çamaşır asabildikleri gibi balkon sefasıda yapabilirler. Tüm odalar laminant parke ile kaplıdır. Her oda da yorgan, yastık, baza ve antialerjik ortopedik yatak bulunmaktadır. Ayrıca her oda da televizyon, iki kapılı büyük hacimli gardrop, kitaplık, çalışma masası ve çalışma sandalyesi mevcuttur. Her dairede o dairede kalan 4 kişinin kullanabileceği duşakabinli banyo vardır.

Görükle Kız Öğrenci Evleri – Kuzenler Apart İletişim Bilgileri
Adres: Görükle, Dumlupınar Mah. Limon Sok. No.3 Nilüfer/BURSA
Telefon: 0224 483 44 48 – Faks: 0224 483 44 39
E-Mail: info@kuzenlerapart.com.tr

1 thought on “Görükle Kuzenler Apart – Kız Öğrenci Evleri

  1. internet bağlantısı sınırsız bi bağlanabilsek sınır tanımıcaz zaten,yemekhanede gezen hamam böcekleri,yemekten çıkan çalı süpürgesi sapları,kahvaltıdaki zeytinler 4 e ayrılır. çürük siyah zeytin siyah zeytin çürük yeşil zeytin ve yeşil zeytin olmak üzere 4 e ayrılır. salamlar gri renktedir. aman tabağınızda bir şey bırakmayın yoksa arkadaşlarınıza taze diye verebilirler. merkezi sistem çok cooll bu zaman kadar hiç çalışmadı yurda gelirken polar getirmeyi unutmayın. ayrıca yemekhane de 2.ci tabak yemek yemek isterseniz odanıza kadar çıkıp odada acıktığınızı hissedip yemekhaneye gelmeniz gerekiyor. yoksa yemek yok. yemekhane doluysa boşalmasını beklemniz gerek yoksa parasını verdiğiniz yemeği yiyemezsiniz. zaten çoğunluklada yiyemezsiniz.

    ayrıca yurt müdürleri sizinle o kadar saygılı konuşurkiii sizi yemekhanede toplayıp “sizin bir aylık verdiğiniz parayı ben bi gece içkime veriyorum” der. resmen paranızla rezil eder sizi.yemeklerinizden saçlar,taşlar çıkar ve asla kabul etmezler bunu onlara sorarsınız dört dörtlüktür herşey.ve herşeyi bolca koyduklarını yani çok sayıda süpürge,ütü koyduklarını ve bunalrın hepsinin sene başında çalındığını söylerler.onlara kalırsa bu iş onların bize yaptığı hayırdır!!!!

    güvenlik akşam 8den sabah 8 e kadar vardır ve olmasa daha iyi sizi arkadan öküz gibi süzer.yemekhaneye öyle bi yazı asmışlardır ki resmen öküz gibi yemeyin derler.toplantıda yarım kilo yemekle doyamıyosanız biz nabalım diye aşağılamalarıda cabası daha ne.bu yazıyı okuyanlar yurdu kötülemek için yazıldığını düşünmesinler dikkate alsınlar biz zamanında almadık yaktık 1 senemizi.inanmayıp yaparsanızda sözleşmenizi yarım dönemlik yapmaya çalışın

    yada çok iyi okuyun çünkü size denilen 5 çeşit yemek sene başlayınca kola,1 kaşık havuz salatası,makarna ve çorba olmak üzere 4 zengin çeşitle karşınıza konur kolaya ekmek basıp yersiniz!!!heee bide güvenlikçi sizi nereye gidiyon diye sorgular dışarı çıkarken.ama ay sonunda yurt taksitini verirken tamam canım diye melek olurlar.her meleğin içinde bi şeytan vardır :)pelteğe dikkat!!bide başka yurtlarda servis saatleriyle kandırıyolar biz yurtlarla ilgili müdürüz der ama servis ne zamanında kalkar ne de kullanabilirsiniz.dolunay apart hafta sonları bile servis kaldırır,alpcan apartın 4 tane servisi var,a.güler apartın tek kişilil odası 500tl burda 575 tl,güler apartında yemekleri ve servisi çok güzel,akademi apartın fiyatları aynı spor salonu var ve kameralı güvenlik sistemi var.seçim yaparken bunlara çok dikkat edin ilk yıl zaten zor geçer iyice üzülüp ne ailenizi üzün nede siz üzülün seçim sizin. . .

Comments are closed.