Golden Butik Otel – Mudanya Otelleri

Bursa Mudanya'da Konaklama

Golden Butik Hotel Bursanın marmara denizine sıfır ilçelerinden olan Mudanyada kalacak yer sorununuzu sirin bir mekan, güler yüzlü personel, ve profesyonel butik hotel konaklama anlayışıyla çözmeyi amaç edinmiş bir Mudanya otelidir. 85 yılından bu yana Mudanyada pastane, cafe ve çay bahçesi olarak hizmetlerini sürdüren Hikmet Aynacı yönetimindeki Golden Firması geçen yıl (2009 Yılı) itibariyle Golden Butik Oteli hizmete sunmuştur. 1 yıllık tazecik bir otel olan Golden butik hotel, estetiği, tarihi yapısı ve güler yüzlü personeli ile kısa sürede yerli tatilcilerin ve Golden Hotel And Patisserie adıyla yabancı turistlerin ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Golden Butik otel (Golden Butique And Patisserie) 100 yıl önce İnşa edilmiş Fransız mimarisigolden-butik-hotelne sahip 4 adet evden oluşmaktadır. Anıtlar kurulunun 3. dereceden tarihi eser sıfatı verdiği bu evler aslına sadık kalınarak restore edilmiş ve siz Mudanya misafirlerinin hizmetine sunulmuştur. Golden butik otel sizlere bir otelden bekleyeceğnizi birçok şeyi fazlasıyla sunarken, aynı zamanda yıllar öncesine, tarihin derinliklerine de götürecek.

Mudanya da tarih, deniz ve doğa ile iç içe, fotoğraf albümünüze unutamayacağınız fotoğraflar eklemek istiyorsanız, 300 metrekarelik bahçesi, 800 metrekarelik restaurantı, toplantı salonları, mutfağı, masaj ve saunası ve 25 adet odası ile Golden hotel tam size göre. Butik hotel hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, ziyaretçi yorumlarını okumak ve online rezervasyon işlemlerinizi gerçeklerştirmek için otelin iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Golden Butik Otel İletişim Bilgileri (Golden Hotel And Patisserie)
Adres: Mustafa Kemal Paşa Caddesi No:24 Mudanya/Bursa
Tel:0224 544 64 64
Fax: 0224 544 84 88
Web Site: goldenbutikotel.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir