Girithan Butik Hotel – Mudanya Otelleri

Bursa Mudanya'da Konaklama

Girithan Butik Otel Bursa’nın sahil ilçelerinden Mudanya’da konaklama hizmeti vermektedir. Hotel Girit han 2010 yılında faaliyete geçmiş olup denize sadece 50 metre mesafede yer almaktadır.

Bursa Mudanya konaklama alternatiflerinizden Girithan Butik Otel’de 2 adet suit, 9 adet normal oda olmak üzere toplam olarak 11 oda bulunmaktadır. 30 yatak kapasitesi olan otelde 24 saat sıcak su, kablosuz internet, 24 saat resepsiyon hizmeti bulunmaktadır.

Mudanya Girithan Hotel’in odalarında klima, uydu bağlantılı televizyon, banyo, tuvalet, saç kurutma makinesi, terlik, havlu ve minibar bulunmaktadır. Bursa’nın Marmara Denizi’ne açılan penceresi olan Mudanyada tarihi, doğası, Bursa ve çevre illerine rahat nefes aldıran havasıyla Mudanya yaz kış gezilecek yaşanacak bir yer olmasıyla mudanya otelleri de ön plana çıkmaktadır.

Mudanya ilçesi konaklama açısından birçok alternatif barındırmakla birlikte bunların içinde modern restorasyonuyla hizmetelerini sürdüren Girithan hotel Bursa şehir merkezine sadece 25 kilometre mesafededir. Otel Mudanya feribot İskelesi’ne ise araç ile 10 dakika mesafede bulunmaktadır.
girithan-otel-bursa-mudanya
Mudanya girit han otelde konaklama fiyatları, hotele iletişim telefonları ve ulaşım bilgileri hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca girithan web sayfasında bulunan iletişim menüsünden hotele nasıl gidilir alternatiflerini ve ulaşım haritasını da inceleyebilirsiniz

Mudanya Girithan Butik Otel İletişim Bilgileri

Adres : Halitpasa Mahallesi Fevzipasa Caddesi İleri Sokak No:5 Mudanya/Bursa
Tel   : 0224 544 00 22
Faks  : 0224 544 00 22
Web site: girithanhotel.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir