Formback Apart Otel – Dikkaldırım Bursa

Bursa Osmangazi'de Konaklama

Bursa’nın Dikkaldırım semtinde bulunan konaklama mekanlarından biri olan Formback apart otel sevdiklerinizle geçirmek istediğiniz sımsıcak günler için sizleri bekliyor. Apart otel tarzında olan Hotel Formback 20 si küçük 20 si büyük olmak üzere toplam 40 adet daire ile siz değerli ziyaretçilerine hizmet vermektedir.

Her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek tecrübe ve kalitede personeliyle, temiz, rahat ve huzurlu ortamıyla sizlere güzel bir tatil vaad edern Form back apart hotel Bursa’da alternatif konaklama mekanlarınız arasında yazılabilir.

Otel özellikler: Tüm odalarda klima, buzdolabı, mutfak, 24 saat termal suyun bulunduğu banyo, kablo tv ve uydu yayını, telefon, televizyon, büyük odalarda iki balkon bulunmaktadır. Apartlar Formback Yaşam Merkezi’nin tüm aktivitelerine dilediğiniz an ulaşabileceğiniz, unutulmaz zevkler yaşayacağınız gerçek bir tutkunuz olacak diyen Formback, şifalı termal suyu, fizik tedavi merkezi, spor salonları ve daha birçok aktivitesi ile hizmetinizdedir.

Sporun zindeliği, termal suyun şifası, kusursuz hizmetiyle ve sıcacık ortamıyla Formback Apart Otel sizleri bekliyor. Bir otelin yanısıra birçok seçeneği, aktiviteyi, eğlenceyi yaşarken, mükkemmel bir tatil gecirip, dinlenebileceğiniz Dikkaldırım Form back yaşam merkezi hakkında detaylı bilgi almak veya telefonla rezervasyon işlemlerinizi yaptırmak için iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Bursa formback apart otele nasıl gidilir bilgileri için otel web sayfası iletişim bağlantısını ziyaret ederek ulaşım haritasını inceleyebilirsiniz.

FormBack Apart Otel İletşim Bilgileri

Adres: Hüdavendigar Mahallesi Kanal caddesi Derince sokak No: 2-4-6
Şaypa karşısı Dikkaldırım Osmangazi/Bursa
Tel: 0224 239 40 40 – 0224 239 99 17 – 0224 239 58 28
Fax:
0224 239 50 40
Web site:
formback.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir