Ergün Hotel – Uludağ Otelleri

Bursa Uludağ Hotel ve Otelleri

Ergün Hotel, kış turizminin en gözde mekanlarından beyaz cennet diye tabir edilen Bursa Uludağ’da bulunur. Türkiye’nin en seçkin kayak pistlerinin bulunduğu Uludağ’da sömestr (yarı yıl) tatillerinizi, haftasonu tatillerinizi, bayram tatillerinizi, özel günlerinizi ve 14 Şubat Sevgililer Gününüzü sevdiklerinizle beraber çok hoş vakitler geçirerek değerlendirebilirsiniz. Kış turizminin en gözde sporu olan kayak yapabilir, Ya da zirve de sıcak içeceklerinizi yudumlarken Uludağ’ın beyazının zevkini çıkararak kendinize ve sevdiklerinize ruhunuzu dinlendiren bir hediye vermiş olursunuz.

Ergün Otel ‘e adımınızı attığınızda sizi kendine daha çok çekecek, ahşap işçiliği ile yapılmış iç dizaynı kendine hayran bırakacak ve sanki işten eve dönüp, eşinizin sizi kapıda karşılaması gibi size huzur veergun-otel-uludagrecek. Bu bakımından Ergün Hotel mimarisiyle diğer Uludağ Otelleri nden biraz farklı olduğunu gösteriyor.
Ergün Hotel, bulunduğu yer açısından Uludağ’ın 1. bölgesi diye adlandırılan yerdedir. Bu bölge Bursa’nın merkezine sadece 35 kilometre uzaklıktadır. Bu bölgeye ulaşım için karayolunu tercih edebileceğiniz gibi, Bursa manzarası eşliğinde teleferik ile de gelebilirsiniz.

Ergün Otel’de odanızda kahvaltı yapma olanağı ile ayrıcalıklı olduğunuzu hissedeceksiniz. Otelde bulunan; yaklaşık 100 kişi kapalı alan kapasiteli ve yaklaşık 90 kişi açık alan kapasiteli restoranda en güzel tatları sizlerin beğenisine sunmaktadır. Ayrıca Ergün Otel’de lobi ve teras bar da bulunmakta olup, eğlenmeniz için sosyal ortamlar sunmaktadır.

Ergün Hotel’de Konaklama
Ergün Otel toplamda 110 yatak kapasiteli olup, 2 adet tek kişilik, 27 adet çift kişilik ve 2 adet te suit oda olmak üzere 31 adet odaya sahiptir. Her odada televizyon, saç kurutma makinası, telefon, değerli eşyalarınızı saklayabileceğiniz emanet kasası, çay-kahve makinası, minibar, duş ve tuvalet bulunmaktadır. 24 saat oda servis hizmeti bulunmaktadır. Otel merkezi ısıtma sistemi ile iklimlendirilmesi yapılmaktadır. Ergün Otel’in uyandırma hizmetinden, ücretsiz otopark hizmetinden ve saunasından faydalanabilirisiniz. Uludağ Ergün Otel bu özelliklerinden dolayı tam bir aile oteli olarak gözümüze çarpmaktadır. Otelin fiyatlarının ekonomik olması da bu tezimizi doğrular niteliktedir.

Uludağ Ergün Otel İletişim Bilgileri
Adres: 1. Bölge Uludağ/BURSA
Tel  : 0224 285 21 00
Fax  : 0224 285 21 02
Email: info@ergunhotel.com
Web  : ergunhotel.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir