Elia Apart Pansiyon – Trilye

Bursa Pansiyonlar

Elia Apart Pansiyon, Mudanya’ da Zeytinbağı (Trilye) girişinde 2007 yılında inşası tamamlanmış olup 2008 yılından itibaren de apart pansiyon ve dinlenme tesisi olarak hizmet vermeye başlamış trilye konaklama mekanlarındandır.  Bina yakın tarihlerde yapıldığından dolayı her türlü konfor ve lüks düşünülerek dizayn edilmiş ve her türlü deprem yönetmenliklerine uygun olarak inşa edilmiştir.  Apar özellikleri ise şu şekildedir;

Elia Apart Pansiyon ‘da 6 adet standart daire ve 2 adet suit olmak üzere 8 adet daire bulunmaktadır.  Bulunan her dairede mutfak, tuvalet, banyo, tek ve çift kişilik yatak odaları,oturma odası, 24 saat sıcak su, TV, klima, minibar ve kablosuz  internet bağlantısı gibi misafirlerin ihtiyaçlarına yönelik hizmetler güler yüzlü personeliyle birlikte sunulmaktadır.

Elia Apart Pansiyon, Mudanya’da 2, 3, 4, 5 ve 7 kişilik gruplar halinde konaklayabileceğiniz güveelia-apart-pansiyon-trilyenli, huzurlu ve rahat bir ortam sunmaktadır. Haftaiçinde iş stresi ve günlük streslerden bunaldıysanız Bursa Mudanyada, tarih cenneti trilye de sevdikleriniz ile birlikte huzurlu bir ortamda haftasonu tatili yapıp kafa dinleyebilir ve tüm yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

Elia Apart Pansiyon ‘a İstanbul üzerinden İDO ile Yenikapı’dan Güzelyalı’ya geldikten sonra,  karayolundan yaklaşık 10 km sonra Trilye’ye ulaşabilirsiniz. Ayrıca Trafik levhalarında Trilye değil Zeytinbağı yazacaktır bunu göz önünde bulundurunuz. Gemlik yönünden gelmek isteyenler için Gemlik’i 3 km geçince Engürücük sapağından girerek Kurşunlu, Güzelyalı, Mudanya üzerinden Trilye’ye ulaşabilirsiniz.

Trilye Elia Apart Pansiyon İletişim Bilgileri
Adres: Talatbey mahallesi, Mudanya caddesi, Eski hamam aralığı
No:20 Zeytinbağı (Trilye) – Mudanya / BURSA
Tel: 0224 563 23 45
Web Site: eliaapart.com

3 thoughts on “Elia Apart Pansiyon – Trilye

  1. ben sözlümle kalmak istiyorum fakat evlilik cüzdanı olması şart mı acil cevap verirseniz sevinirim. teşekkürler

  2. Uygun fiyatı ve odaların temizliği tercih sebebimiz oldu. Ayrılırken de memnun ayrıldık. Teşekkürler Elia apart.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir