Doğalya Otel – Mudanya Otelleri

Bursa Mudanya'da Konaklama

Doğal-ya Otel, adından da kolaylıkla anlaşılabileceği gibi doğal olduğu kadar şıktır ve doğal güzelleri içinde barındıran, tarihin en önemli antlaşmalarından birinin imzalandığı Bursa’nın Mudanya ilçesinde bulunur.  Günümüzde ve tarihte stratejik önemi büyük olan Mudanya ilçesinde bulunan Doğalya Otel,  Yıldıztepe denilen denizi 270 dereceden gören yerdedir. Hotelin bulunduğu konum açısından denize oldukça hakimdir. Tüm odalarında deniz manzarası ve otele ait olan havuz manzarası vardır.

Mudanya Doğalya Hotel‘de düğün ve nişan gibi size özel olan gün ve gecelerde misafirlerinizi farklı bir ortamda ağırlamak ve sizinde hayatınızda unutamayacağınız günlerden olan nişan ve düğünlerinize ev sahipliği yapabilirsiniz. İster havuzbaşında, siterseniz kapalı olan Otel’e ait mekanda misafirleriniz ve sizde büyüleneceğiniz bir atmosferde mutluluğa evet demek isterseniz, Doğalya Otel, kaliteli ve güleryüzlü personeliyle denize 3 taraflı hakim olan Yıldıztepe Mudanya’da sizleri beklemektedir.

Doğal-ya Otel‘de Ala Carte restoranında sabah kahvaltıları açık büfe olarak sizlere sunulmaktadır.
Ayrıca sıcak yaz günlerinin tadını çıkarmak, yorgunluğunuzu gidermek, ruhunuzu dinlendirmek için, denize hakim dogalya-otel-mudanyaolan manzarasıyla Teras Cafe’de kafanızı dinlerken, en güzel sohbetlerinizi yaparken birşeyler yudumlayabileceksiniz. Akşamlarıda bar ve disco olarak kullanılan club müziklerin çalındığı mekanda tüm kurtlarınızı dökebilirsiniz. Ayrıca Yaz gecelerine özel havuzbaşı eğlencelerde düzenlenmektedir.

Sıcak günlerde sıcaktan bunaldığınız anlarda Doğalya Hotel’in havuzunda serinleyebilir,  Havuz Bar’dan içeceklerinizi alıp havuzun içinde serinliğin ve doğanın keyfini sürebilirsiniz.  Otel Doğal-ya da 4 tane suit oda ve 20 tane standart oda olmak üzere toplamda 24 adet oda bulunmaktadır. Odalar tek veya çift kişiliktir. Her oda da klima, kablosuz internet erişimi, uydu bağlantılı LCD Televizyon, teklefon, minibar ve değerli eşyalarınızı bırakabileceğiniz emanet kasası bulunmaktadır. Doğalya Otel, kendi bünyesinde özel eşyalarınız için kuru temizleme hizmeti vermektedir. Ayrıca ücretsiz otopark hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

Gerek Bursa, gerekse il dışından gelecek misafirler unutamayacakları anlar yaşayarak otelden ayrılacaklardır. Bursa’dan otele ulaşım Mudanya toplu taşıma araçları ile gelebilirsiniz. Kendi İstanbul’dan gelecek misafirler İdo Bursa ile Güzelyalı’ya gelip oradan 15 dakikada otele ulaşabilirler.

Mudanya Doğal-ya Otel İletişim Bilgileri

Adres  : Kumkaya Caddesi Manolya Sokak No:33 Yıldıztepe Mudanya/BURSA
Telefon: 0224 544 86 66 (PBX)/0224 544 38 61
E-mail : info@dogalya.com / rezervasyon@dogalya.com

1 thought on “Doğalya Otel – Mudanya Otelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir