Diyar Otel Bursa

Bursa Osmangazi'de Konaklama

Bursa Merkez otellerinden olan Diyar otel, konumu gereği tercih sebebi olabilecek bir alanda bulunmaktadır. Atatürk stadının yakınında, Bursanın en büyük parkı kültürparkın hemen  karşısında, çekirge caddesi üzerinde bulunan otel diyar siz değerli müşterilerine konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.

Diyar Otel Oda Özellikleri: Özel olarak tasarlanmış 6 sı suit olmak üzere toplam 50 odası ve 120 yatak kapasitesiyle hizmet veren Bursa Diyar otel, merkezi ısıtma sistemi, duş ve wc, telefon, uydu yayınlı televizyon, saç kurutma makinesi gibi hizmetleride odalarında konaklayan konuklarına sunmaktadır. Diyar otel odalaarı Bursa şehir manzarası ve Kültürpark manzarasına sahiptir.

Diyar Otelde Yeme ve içme: Bünyesinde 2 Alakart restaurant bulunduran otel Türk ve dünya mutfağının lezzetlerini kusursuz bir şekilde siz değerli müşterilerine tattırmaktadır. Ayrıca kahvaltı salonun ve kahvaltı imkanı da mevcuttur. Diyar otel Pastaneside canı tatlı çeken hotel ziyaertçileri için hizmet vermektedir.

Toplantı ve seminerleriniz için tam donanımlı 75 kişi kapasiteli toplantı salonunu da bünyesinde bulunduran otel, iş otel-diyar-bursaamaçlı konaklamalar için de idealdir. Ayrıca Merinos Atatürk Kongre ve Kültür merkezine uzaklığı sadece 400 metredir. Konumu gereği şehrin en güzel yerlerine yakın olan otel 3 yıldız konforuyla hizmet vermektedir. Uludağa 30 kilometre mesafede yer alan Bursa otel Diyar kusursuz servisleri ve konforlu konaklama imkanlarıyla Bursa’nın merkezinde konuklarını bekliyor. Diyar Otel hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve rezervasyon işlemleri yaptırmak için hotelin iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Diyar Otel İletişim Bilgileri

Statü: 3 yıldız
Adres: Çekirge Caddesi No: 43
Osmangazi/Bursa – Türkiye
Tel: 0224 220 97 87
Fax:
Web site: hoteldiyar.com

2 thoughts on “Diyar Otel Bursa

  1. mrb iyi akşamlar ben otelinizde bir gece kalmayı düşünüyorum belki
    daha fazla ama benim sadece bir sorum var iş arkadaşımla gelcem
    iş arkadaşım bayan aynı odada kalmayı düşünüyoruz siz diyar olarak
    sakıncası varmı birde çift kişilik gecelik fiyat alabilirsem sevinirim
    hoşcakalın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir